Czytasz
Fisz Emade Tworzywo zapowiadają nowy album i ogólnopolską trasę

Fisz Emade Tworzywo zapowiadają nowy album i ogólnopolską trasę

Fisz Emade Tworzywo

Mamy dobre wiadomości dla fanów Fisz Emade Tworzywo. Zespół dowodzony przez braci Waglewskich powraca z najnowszym albumem i ogłasza trasę koncertową. Co wiemy na temat nadchodzącej płytki? W jakich miejscach zagrają? Sprawdźcie. 

Fisz Emade Tworzywo to grupa działająca od 2002 roku. Założona przez dwójkę braci – Piotra i Bartosza Waglewskiego, należy do jednych z najpopularniejszych i najbardziej lubianych zespołów w naszym kraju. Wydali w sumie sześć albumów, a ich twórczość oscyluje na granicy hip-hopu z jazzowymi i funkowymi wpływami. Po ostatnich sukcesach, zarówno pod względem sprzedaży krążków jak i promujących ich tras koncertowych, chłopaki powracają z muzycznymi nowościami.

Na początku stycznia ukazał się pierwszy singiel, będący zapowiedzią nadchodzącego albumu – Radar.  Kawałek „Dwa Ognie” to melancholijna, romantyczna historia, opatrzona mrocznym teledyskiem, którego reżyserem jest Mike Olbiński. Poza tak mocno nastrojowymi numerami, odnajdziemy tam również odniesienia do klimatów retro. To będzie sentymentalna podróż do przeszłości, przepełniona syntezatorami, rockiem i typowymi dla lat 80. rytmami disco. Tym samym Fisz Emade Tworzywo po raz kolejny udowadniają, że uwielbiają eksperymentować i nie mają przy tym żadnych gatunkowych granic. 

Premiera krążka już 8 marca, a niedługo później zespół wyruszy w ogólnopolską trasę koncertową. Zagrają m.in. w Toruniu, Katowicach czy Krakowie. 

Sprawdź też

Bilety na poszczególne koncerty znajdziecie w Going. 

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone