Czytasz
Sokół i PRO8L3M na dwóch wspólnych koncertach

Sokół i PRO8L3M na dwóch wspólnych koncertach

Sokół

Sokół i PRO8L3M wystąpią dwukrotnie na jednej scenie. Artyści będą promować swoje nowe albumy – Wojtek Sokół i Widmo. 

22 marca w łódzkiej Wytwórni oraz 5 kwietnia w katowickim MCK będą miały miejsce nie jeden, a dwa premierowe koncerty. Na scenie pojawią się Sokół i PRO8L3M i zaprezentują materiał ze swoich najnowszych albumów.

KUP BILET – ŁÓDŹ

KUP BILET – KATOWICE

Po 20 latach działalności muzycznej warszawski raper wydaje swój PIERWSZY SOLOWY ALBUM zatytułowany Wojtek Sokół. Najnowsze utwory z płyty zostaną wzbogacone o odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC, duetu z Marysią Starostą oraz innych niezliczonych kolaboracji. Możecie już posłuchać pierwszego singla Sokoła – Koniec gatunku, w którym gościnnie udziela się Lena Osińska, znana z zespołu Sonar. Premiera albumu 15 lutego.

W ramach Widmo Tour PRO8L3M premierowo zagra numery ze swojego drugiego krążka zatytułowanego Widmo. Wczoraj poznaliśmy nie tylko tytuł i datę premiery (1 marca), ale również okładkę płyty i ludzi odpowiedzialnych za oprawę wizualną – grafik Darren Oorloff, fotograf Michał Klusek i agencja SHOOTME. Na gigu nie zabraknie także klasyków z wcześniejszych wydawnictw zespołu.

Sprawdź też
2023 rok polski rap

Obydwa koncerty będą posiadały wyjątkową oprawę wizualną. Oprócz Sokoła, Oskara i Steeza na scenie pojawią się również Ras i DJ Kebs.

Bilety na oba koncerty dostępne są w Going.! Cała trasa Sokoła dostępna jest TUTAJ. Wypatrujcie kolejnych ogłoszeń!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone