Czytasz
Otsochodzi z ostatnim singlem – premiera „Tarcho Terror” już w piątek

Otsochodzi z ostatnim singlem – premiera „Tarcho Terror” już w piątek

otsochodzi paczkomat

Już w najbliższy piątek premiera nowego solowego albumu Otsochodzi.

Na Tarcho Terror nie brakuje gościnnych występów, więc po zeszłotygodniowym feacie z Young Igim przyszła pora na mocną kooperację Otsochodzi z Pako i Szopeenem. Paczkomat to klimatyczny trapowy banger wyprodukowany przez BAHSicka.

Otsochodzi Paczkomat

Na www.tarchoterror.com pozostały do kupienia już dosłownie ostatnie sztuki limitowanego wydania płyty. Tarcho Terror to piąty solowy projekt Otsochodzi, który niemal cały miniony rok spędził w trasie koncertowej z OIO. Jednak grupowy sukces nie stępił solowego instynktu, który pozwolił Otso wydać przez ostatnie lata aż cztery ważne dla polskiego rapu solówki.

otsochodzi paczkomat
Otsochodzi Paczkomat

Jak pisaliśmy przy okazji premiery poprzednich singli: Wcześniej Otso raczył nas mocno trapowymi bangerami. WWA Melanż z Oskarem z PRO8L3Mu narobiło smaka na mocne brzmienia, a KFC było hitem w dniu premiery, z bardzo chwytliwym bitem i niepodrabialną przewózką Otso. W kolejnym, trzecim z kolei tracku, Otsochodzi zdecydował się dla kontrastu na bardziej osobistą relację z ostatnich kilku lat swojego życia. Najnowszy utwór wyprodukował NINETY8, natomiast za teledysk kręcony w paryskich i londyńskich plenerach odpowiadają yungssebv i _pojman_.

W najbliższy piątek 5 sierpnia do tego panteonu dołączy Tarcho Terror. Wydawcą krążka jest 2020 label. Autorem zdjęcia okładkowego jest Karol Grygoruk, zaś projekt graficzny wyszedł spod ręki PWEE3000. Teledysk do “Paczkomatu” stworzył @yungssebv.

Sprawdź też
szpaku ufo

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone