Czytasz
White 2115 – raper rusza w “Pretty Tour”

White 2115 – raper rusza w “Pretty Tour”

Chwilę po premierze najnowszego albumu “Pretty Boy” White 2115 ogłasza trasę koncertową.

Piąty w karierze album White’a ukazał się w czerwcu tego roku. Pretty Boy zdążył osiągnąć już status platynowej płyty. Jedna z twarzy SBM-u ma zresztą więcej powodów do świętowania. Jakiś czas temu ogłoszono, że Łajcior jest trzecim polskim artystą, który przekroczył liczbę miliarda odtworzeń na Spotify. Dołączył tym samym do ekskluzywnego grona, w którym znajduje się również Taco Hemingway i Bedoes. Co ważne, White osiągnął ten status wypuszczając najmniejszą liczbę kawałków (131). Robi wrażenie, co? W tym świetle Pretty Tour zapowiada się świetnie.

White 2115 Pretty Tour

W krótkiej recenzji ostatniego albumu Przemo pisał o nim:

No dobra, jaka jest płyta? Bardzo white’owa – mamy dużo gitarki, chwytliwych melodii i wrażliwej strony rapera. Może i White nie odkrywa na niej Ameryki (choć czasami zaskakuje, np. punkowym intro do Easy Rider), ale i tak pokazuje się ze swojej najlepszej strony. Pretty Boy to emocjonalno-muzyczny miksik idealny na wakacje nad zalewem, na plaży, no i oczywiście – festiwalach.

White 2115 Pretty Tour

White ma prawdziwy dar do łączenia trapowego flow z wpadającymi w ucho melodiami. Słyszymy to choćby w singlu Pierwszy raz nagranym z Kinnym Zimmerem, który pokazuje wrażliwą stronę obu raperów (oraz to, że naprawdę potrafią śpiewać).

Płyta naszpikowana jest bangerami opowiadającymi o (nie tylko wakacyjnej) miłości i niekończących się imprezach… I dokładnie takie lato chcemy mieć w tym roku. Co jeszcze można powiedzieć o albumie? Pewnie wiele, ale lepiej chyba zrobić drineczka, usiąść nad pobliskim jeziorem czy innym zbiornikiem wodnym i odpalić głośnik. W takiej konfiguracji Pretty Boy wjeżdża najlepiej.

Sprawdź też
tthe grind otsochodzi

White 2115 odwiedzi pięć polskich miast w tym Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław oraz Warszawę. Trasa startuje 2 września i kończy się dwa tygodnie później. Bilety są już w sprzedaży.

white pretty tour
White 2115 Pretty Tour

ŁAP BILETY NA PRETTY TOUR

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone