Czytasz
Otsochodzi zsamplował młodą piosenkarkę. Jak brzmią „Piegi”?

Otsochodzi zsamplował młodą piosenkarkę. Jak brzmią „Piegi”?

Otsochodzi piegi

Otsochodzi opublikował kolejny singiel z nadchodzącego wielkimi krokami albumu TTHE GRIND. Tym razem odpoczywamy od trapowej łupanki i uderzamy w nieco delikatniejsze tony wraz z samplem z utworu Piegi.

Trzeci singiel Otsochodzi nazywa się Piegi i sampluje utwór Moniki Kowalczyk o tym samym tytule. Autorka wydała ją z Kamilem Kempińskim dwa lata temu w ramach akcji FONOBO MIXER. Była to inicjatywa mająca na celu promocję młodych twórców. Ponadto skupiała się na aspektach autorskich i łączeniu różnych mniej znanych artystów w nieoczywiste duety. Jak widać, jedna z piosenek tak bardzo spodobała się Otso, że aż postanowił dać jej drugie życie.

Piegi to nostalgiczna podróż po szczeniackich, beztroskich latach. Znalazło się sporo miejsca na wspominki i barwne opisy młodości rapera. Razem ze śpiewanym, samplowanym refrenem całość zamienia się w kapsułę czasu. To gratka dla wszystkich słuchaczy wolących Młodego Jana w bardziej delikatnej, wrażliwej odsłonie.

Otsochodzi w ofensywie

Promocję nadchodzącego albumu Ots zaczął od mocnego bangera o prostym tytule RAP. Ta produkcja od razu nakreśliła, w jaką stronę pójdzie nowy krążek. Będzie to prawdopodobnie przedłużenie sprawdzonej formuły z poprzedniego albumu artysty, czyli Tarcho Terror. Przypomnijmy, że płyta uzyskała platynowe wyróżnienie, a takie tracki jak KFC czy WWA Melanż z Oskarem z P83 mają już status koncertowych must-have’ów.

Łapcie bilety na nadchodzącą trasę Otsochodzi tutaj!

Kolejnym elementem promocji najnowszej płyty Otso był klip prosto z Nowego Jorku. Tam raper także rozwinął skrzydła i zaprezentował się od swojej dynamicznej i skillowej strony.

Sprawdź też
jan rapowanie snippet

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone