Czytasz
Pop zostanie uratowany. Paris Hilton wyda drugą płytę w karierze!

Pop zostanie uratowany. Paris Hilton wyda drugą płytę w karierze!

Paris Hilton

Aż chciałoby się powiedzieć: queen is back. Paris Hilton wyda jesienią kolejny krążek. Czekaliśmy na tę chwilę prawie dwie dekady.

Muzyka płynie w jej krwi

Taylor Swift, Adele, Lady Gaga? Nie tym razem! Paris Hilton szturmem wkroczyła na scenę muzyczną w 2006 roku, dając nam swój debiutancki album, będący po dziś dzień jednym z najlepszych guilty pleasure wydawnictw, jakie kiedykolwiek powstały. Pochodzący z niego singiel Stars Are Blind hitem był, jest i będzie. Nie wydawało się, żeby celebrytka mogła kiedyś nagrać coś bardziej ikonicznego, zwłaszcza że coś powoli szło jej publikowanie albumów.

Tymczasem niemal o 20 latach Paris postanowiła powrócić do śpiewania. To nie tak, że w międzyczasie nie robiła nic związanego z muzyką. Wszyscy pamiętamy jej kilkuletni epizod DJ-ski, który zaprowadził ją nawet na główną scenę Tomorrowlandu. Teraz dziedziczka fortuny Hiltonów wraca do tego, co przecież robić potrafi najlepiej, czyli do śpiewania. I tak, wkrótce wyda kolejny, długo wyczekiwany album.

Sia zaskoczyła słuchaczy – wydała kawałek z Paris Hilton

Paris Hilton: ikona znów stanęła za mikrofonem

O tym, że coś się święci, wiedzieliśmy od dawna. Paris wstawiła na swoje sociale filmik, w którym jej koledzy i koleżanki po celebryckim fachu, tacy jak Benny Blanco, Kris Jenner i Demi Lovato mówią, że ma ona jakiś sekret i wszyscy nie mogą się doczekać, aż go poznają. Szybko okazało się, że ów frapującą tajemnicą jest nowa muzyczna era, w jaką wkracza bohaterka tego tekstu. Artystka zdradziła, że szykuje się do wydania drugiego albumu studyjnego, Infinite Icon, który powinien trafić do słuchaczy 6 września.

Sprawdź też
sztuczna inteligencja głos

A co na płycie? Cóż, nie wiemy za wiele, gdyż tracklista jeszcze nie została opublikowana. Podejrzewać możemy, że trafi tam wydany rok temu singiel Hot One. – Od razu poczułam inspirację i wiedziałam, że musimy nagrać to nagrać – powiedziała w czerwcu w rozmowie z pismem Rolling Stone. Z wywiadu wiemy również, że kilka piosenek na nowy, epicki album napisała Meghan Trainor. Poznaliśmy również singiel, w którym znalazła się Rina Sawayama.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone