Czytasz
Pawbeats i Roksana Węgiel znowu razem. Ten duet dobrze się dopełnia

Pawbeats i Roksana Węgiel znowu razem. Ten duet dobrze się dopełnia

Pawbeats Roksana Węgiel

Pawbeats opublikował piosenkę Każdej nocy, w której udzieliła się Roksana Węgiel. To numer, który znajdzie się na płycie Dzienna.

Pawbeats i Roksana Węgiel z metodą na setkę

Nagrywanie piosenek na setkę stało się już znakiem rozpoznawczym Pawbeatsa. Polega na tym, że wszyscy członkowie zespołu grają w studiu jednocześnie. Wprowadza to niepowtarzalny klimat, ale jest też bardzo trudne. Wymaga zgrania oraz dobrego przygotowania całego zespołu, ponieważ jeden mały błąd wprowadza chaos.

Wszystkie utwory z najnowszej płyty producenta są zrealizowane właśnie w ten sposób. Na jednym ujęciu nagrywane były również teledyski. – W dobie cyfryzacji wszystkiego zależy mi na kultywowaniu grania na żywo i pokazywaniu prawdziwej siły żywych instrumentów – tłumaczy Marcin Pawbeats Pawłowski. Utwór Każdej nocy, w którym pojawiła się Roksana Węgiel oraz Pawbeats Orchestra, grupy stworzonej przez muzyka. Klip nagrano w budynku bydgoskiej Akademii Muzycznej.

Pawbeats i Roksana Węgiel

Producent i podróżnik

Marcin Pawłowski wielokrotnie wspominał, że góry są zaraz po muzyce jego największą pasją. Równie wielokrotnie wspominał o tym, jak wspinaczka i przebywanie na łonie naturze pomagają mu mierzyć się z problemami oraz ciągłym stresem. Przed premierą najnowszej piosenki producent wrócił z wyprawy w Himalaje, w trakcie której zdobył szczyt Ama Dablam. Ma on wysokość aż 6812 m n.p.m. i jest jednym z najtrudniejszych pod względem technicznym. – Ama Dablam!!! Ryczę ze zmęczenia i szczęścia […] To było moje największe górskie marzenie – pisał.

Sprawdź też
Billie Eilish album

Płyta Dzienna będzie szóstym albumem w karierze Pawbeatsa i połączy różne style, akustyczne brzmienia z elektroniką, a także hip-hop z popem.

Sarius niedługo zaatakuje solowo. Na razie postawił na współpracę z Pawbeatsem

Tekst: Natalia Kuczyńska

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone