Czytasz
Pezet rusza w Business Class Tour promować “Muzykę komercyjną”

Pezet rusza w Business Class Tour promować “Muzykę komercyjną”

pezet business class tour

Pezet nie zwalnia tempa. Po zapowiedzi nowego albumu i wypuszczeniu singla teraz ogłasza trasę koncertową.

Muzyka komercyjna będzie siódmym już albumem w dorobku Pezeta. Członek Płomień 81 od lat utrzymuje się w czołówce polskiego rapu. Jego albumy budzą ogromne zainteresowanie fanów rapu, ale również słuchaczy innych muzycznych gatunków. Autor Muzyki współczesnej nie zwalnia tempa i po ogromnym sukcesie poprzedniego wydawnictwa postanawia iść za ciosem. Właśnie dziś Pezet ogłosił swoją najnowszą trasę koncertową, czyli Business Class Tour .

Pezet trasa koncertowa 2022

W pierwszym singlu promującym nowy album możemy odnaleźć kilka znajomych motywów twórczości rapera z Ursynowa. Szczerość, rozliczanie z przeszłością czy ciekawe obserwacje dotyczące otaczającej nas rzeczywistości. Za produkcję bitu odpowiada stały współpracownik Pezeta, czyli Auer oraz Łysy. Sugestywny tytuł albumu wydaje się być nieco mylący, jeśli spojrzymy na niego przez pryzmat singla. Ten raczej nie uderza w komercyjne tony, chyba, że za taki należałoby uznać nawiązanie do JP2.

Pezet – Business Class Tour

Trasy koncertowe Pezeta to wielkie wydarzenie w świecie rapu. Jego występy na Torwarze przeszły już do historii. Ich rozmach i dbałość o najmniejsze detale sprawiły, że fani wyczekują z niecierpliwością jego powrotu na scenę. Business Class Tour obejmie aż siedem polskich miast. Wielki finał po raz kolejny będzie miał miejsce w COS Torwar. Trasa rozpocznie się 17 listopada w Poznaniu, a zakończy 18 grudnia w Warszawie. Jak zapowiadają organizatorzy: Business Class Tour to jesienna trasa koncertowa Pezeta promująca album Muzyka komercyjna. Oprócz utworów z nadchodzącego albumu Pezet zagra swoje najpopularniejsze kawałki. Nowa trasa to również nowe wizualizacje oraz oprawa świetlna.

Sprawdź też
Quebonafide klawisze

Król elektroniki w rapie? Pezet i muzyka klubowa

pezet business class tour
Pezet Business Class Tour

Sprzedaż biletów na Business Class Tour Pezeta startuje 31 maja o 12

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone