Czytasz
Wielki powrót Pawła z Ursynowa – Pezet z jedynym koncertem na Torwarze, bilety już w sprzedaży!

Wielki powrót Pawła z Ursynowa – Pezet z jedynym koncertem na Torwarze, bilety już w sprzedaży!

Jedno z najważniejszych rapowych wydarzeń roku? Bez wątpienia. Najważniejszy powrót kończącej się dekady w polskim hip-hopie? Być może. Pezet wjeżdża z Muzyką Współczesną na Torwar. Bilety trafiły właśnie do sprzedaży – wiecie co z tym zrobić!

Paweł z Ursynowa, mów mi Pezet
Ale to już powinieneś wiedzieć gdzieś od ’99

Słowa co prawda padły w tracku Hemp Gru, ale trafiają w punkt. Chwilę temu (po dłuższej nieobecności) wróciła legenda i czuć to na każdym kroku. Przez lata Pezet jak mało kto potrafił wpleść ludzką perspektywę w miejsko-imprezową narrację, a ciągnąca się w nieskończoność, 7-letnia przerwa po wydaniu Radia Pezet nie wykreowała wielu godnych następców.

Bilety na koncert Pezeta są już dostępne!

Wnioski? Chyba nie było innej opcji, niż po prostu wrócić i zrobić to po swojemu. Ursynowski sznyt słychać doskonale na wydanej parę dni temu Muzyce Współczesnej – Paweł w przededniu czterdziestki przeżył i poczuł już naprawdę sporo, a w jego emocjach jak w lustrze od dawna przeglądają się jego fani. Tę więź trudno przecenić, a będzie okazja, żeby dać temu upust na żywo. Pezet właśnie zapowiedział jedyny koncert promujący nowy album – Torwar zapłonie 19 grudnia.

Nie będę grał żadnej dużej, zorganizowanej trasy. Zagramy jeden, jedyny, wyjątkowy koncert. Wiem, że zrobimy to na każdym poziomie absolutnie najlepiej jak się da. Będzie tam wszystko, co zawsze chciałem osiągnąć na scenie. Tu nie będzie kompromisów. Mam taki plan, żeby zagrać mój najlepszy koncert – tak, jakby miał być ostatnim.

Sprawdź też
Sokół i Pezet

Zresztą, nikt chyba nie zachęci do tego lepiej niż sam autor zamieszania. Będzie refleksyjnie, chwilami pewnie melancholijnie, ale przede wszystkim z dużą mocą. Gorzka woda“, “Intro” czy “Magenta” staną obok “Nocy i Dnia” i innych klasyków. Dodajmy do tego, że na Torwarze pojawi się spora gromada gości z duuuużymi nazwiskami. Jakimi? KęKę, Ten Typ Mes, Onar, Jan Rapowanie, Oki i Zdechły Osa. Grubo, prawda?

Krótko mówiąc – widzimy się na koncercie, 19 grudnia uniesiemy się nad tłum!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone