Czytasz
Plan lekcji z Multim, Quebo, SBM FFestival

Plan lekcji z Multim, Quebo, SBM FFestival

Plan lekcji z Multim

Co tam w rapie? Jest co najmniej kilka imb wartych omówienia. Nielegalny plan lekcji z Multim od rana wzbudza kontrowersje, a Patokalipsa toczy bój z płaskoziemcami. W skrócie trochę Quebo, trochę tamtego.

Jakub Grabowski vs polski freestyle

Niecałe 2 tygodnie temu polski freestyle wstał z kolan. Nieoczekiwanie Bitwę o Południe, kóra raczej nie spodziewała się zebrać jakiejś ogromnej publiki, rozhulał do granic możliwości niespodziewany gość. Jakub Grabowski pod szatą początkującego freestyle’owca pokonał kwalifikacje i stanął w szranki z młodszą i starszą gwardią wolnostylowców.

Padł ogrom ciekawych i często ostrych punchy, trochę zarzutów i kontrowersyjnych wersów. Jakub mimo hardego odgrywania swojej roli, stał się istną tarczą na ataki swoich oponentów. Wypominano słabe zarządzanie QueQuality, padł mocny wers z Ka*tkim i zaczepki związane z Natalią Szroeder. Jakub jednak bronił się jak mógł i szło mu tak dobrze, że dotarł aż do finału, gdzie poległ w walce przeciwko swojemu staremu podopiecznemu, Filipkowi.

Ta bitwa freestyle’owa zrobiła największe zamieszanie i zebrała największy pogłos w Polsce od kilku lat. Plan Jakuba na cofnięcie rapgry o 10 lat działa w najlepsze.

Young Multi vs nielegalny plan lekcji z jego ryjcem

Jakiś Janusz biznesu postanowił wykorzystać wizerunki memicznych postaci do promocji swoich produktów. Tak o to powstał plan lekcji z twarzą Young Multiego kompletnie bez jego zgody czy świadomości.

Plan lekcji z Multim
Plan lekcji z Multim

Ponadto o całym przypale poszkodowany wypowiedział się szerzej tutaj:

@littlelioongirl Ktoś z was ma ten plan lekcji? Fragment streama z twitch.tv/YoungMulti #multi #youngmulti #yfl #bandura #mork #dc #dlaciebie #fypシ ♬ dźwięk oryginalny – LittleLionGirl

SBM FFestival vs pylica

Po drodze wydarzył się również SBM FFestival, o którym pisaliśmy tutaj. Generalnie było kozacko, ale każdy kto spędził na terenie SBM FFestivalu trzy dni, ten się w kopalni na ślunsku nie śmieje. Goście festiwalu zauważyli w nosie czarne smarki. To tylko drobny szczegół i nie zepsuł odbioru całego wydarzenia, ale zrodził za to ten wspaniały (i kolejny już w tym tekście) shot ze streama Young Multiego:

Patokalipsa vs płaskoziemcy

To nie koniec absurdalnych konfliktów raperskich. Patokalipsa parę dni temu postanowiła wspomnieć z beką o raperze AK-47, który kompletnie odpłynął w świat teorii spiskowych.

Sprawdź też
NeoN

Plan lekcji z Multim

Co więcej, saga została rozwinięta w komentarzach:

Plan lekcji z Multim

Jak widać, Ak-47 naprawdę nieźle odleciał. Fajnie jest sobie pośmieszkować z fanatyków teorii spiskowych w Internecie, jednakże może to nieść ze sobą konsekwencje. Już następnego dnia Pato wrzuciło post o takiej treści:

Plan lekcji z Multim

Po tym wpisie Patokalipsa… ucichła i nie dała znaku życia do teraz. Czy warto więc igrać z ogniem nadświadomych grup i sekt? Sami sobie odpowiedzcie, gdy następnym razem spojrzycie w niebo na chemtrails rozpościerające się nad Waszymi niechronionymi przez folię głowami!!!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone