Czytasz
Bilety na Undercity 2022? Już są!

Bilety na Undercity 2022? Już są!

Limitowana pula biletów na tegoroczną edycję Undercity właśnie pojawiła się w sprzedaży. Festiwal odbędzie się 5 listopada na warszawskim Torwarze.

To już tradycja, że w pierwszy weekend listopada na Torwarze odbywa się święto dla fanów muzyki elektronicznej. Tegoroczne Undercity to już czwarta edycja wydarzenia, które na stałe wpisało się w krajobraz klubowej Polski. Zeszły rok obfitował w znakomite występy takich gwiazd światowej elektroniki jak Nastia, KAS:ST, Shlomo czy Oliver Koletzki. Jak będzie w tym roku?

Undercity 2022

Bilety na Undercity 2022 here

W porównaniu z zeszłoroczną edycją największą różnicą jest skrócenie festiwalu do jednego dnia. Z pewnością przyniesie to skondensowanie doznań i intensyfikację wrażeń. Nie znamy jeszcze szczegółowego line – upu. Patrząc wstecz zdecydowanie można stwierdzić, że trafi on zarówno do fanów mocnego, energicznego techno jak i do tych skierowanych w stronę lżejszych, bardziej melodyjnych brzmień. Pozostają z nami cztery sceny. District, czyli główna scena, gości największe nazwiska. Tunel 1 i Tunel 2 to gratka dla fanów szybkiego techno. Na Metropolis znajdziecie lżejsze klimaty skręcające w stronę house i dark disco. Super jest to, że na festiwalu występują także polscy artyści – w zeszłym roku byli to, m. in. daisy cutter, PAWEL czy HATELOVE.

Relacja z pierwszego dnia Undercity 2021.

Jak co roku organizatorzy zadbają o zniewalającą oprawę wizualną (patrz: film wyżej), która niesamowicie podbija całą magię festiwalu i sprawia, że muzyka jeszcze mocniej do nas trafia. Ilość świateł, laserów i specjalnie stworzonych na potrzeby festiwalu instalacji świetlnych powoduje, że po powrocie do domu nie czuje się niedosytu, zarówno muzycznego jak i wizualnego. Poza tym, Torwar jest gwarancją świetnego i selektywnego brzmienia, nasyconego basem, i trafiającego wprost do serduszka. Jeśli tęsknisz za vibem letnich festiwali, ale jednocześnie nie lubisz się z deszczem, śniegiem i późno-jesienną aurą to jest to miejsce dla Ciebie. Trust me.

Sprawdź też


5 listopada brzmi jak plan? Złap swoje bilety na Undercity 2022 i odliczaj czas do festiwalu razem z nami!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone