Czytasz
Planujesz wybrać się na LAS Tribe? Wbijaj na before i zgarnij karnety!

Planujesz wybrać się na LAS Tribe? Wbijaj na before i zgarnij karnety!

W tym roku odbędzie się specjalna edycja festiwalu LAS, a wszystko pod hasłem Tribe. Zanim jednak wybierzemy się na limitowaną podróż do tego wyjątkowego muzycznego świata pomyślmy o klasycznym biforze.

A ten odbędzie się już jutro, 1 sierpnia, na terenie nadwiślańskiego Lunaparku. To będzie pierwsza wizyta ekipy LASu w Warszawie, więc jeśli macie ochotę na neohippisowskie tańce, przywitajcie ją ciepło.

Jak dodają organizatorzy wydarzenia: “Zapraszamy do naszego mistycznego świata muzyki, kolorów i natury. W tę jedną noc Wata Cukrowa zamieni się w inspirujący LAS, który wciągnie Was swoją magią, zjednoczy z naturą i pozwoli zapomnieć o otaczającym Was świecie.”

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej o koncepcji, jaka stoi za LASem, koniecznie przeczytajcie nasz wywiad z organizatorami tego wyjątkowego festiwalu. LAS to młode wydarzenie na mapie polskich festiwali i wyróżniające się pod kątem filozofii, podejścia do budowania społeczności, jak i samego terenu festiwalu czy atrakcji, jakie można spotkać na miejscu. Jeśli chodzi o Before w Lunaparku, zagrają dla Was KEczuP, Kuba Korta, sido i Jaroch.

Sprawdź też
Zamilska

Co więcej, mamy dla Was konkurs, w ramach którego będziecie mogli wygrać wejściówki na LAS Tribe, który odbędzie się pod koniec sierpnia. Akcja jest prosta: lecisz na imprezę, wrzucasz zdjęcie na Insta z hashtagami: #idezgoing #lasfestival, a ekipa LASu wybierze i nagrodzi najładniejsze zdjęcie. Do wygrania podwójne zaproszenie na LAS Tribe. Do dzieła i widzimy się na miejscu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone