Czytasz
Playlista: Gaijin Blues i Nightwarrior z dźwiękowymi wojażami

Playlista: Gaijin Blues i Nightwarrior z dźwiękowymi wojażami

Gaijin Blues

Przypomnijcie sobie czas, kiedy koleżanka/kolega powiedzieli Wam na jakimś festiwalu: “mówię Ci – idź tam, będzie czad”?

Niejednokrotnie okazało się, że odbierając muzykę bez zobowiązań i zbędnych oczekiwań zostawia ona w nas inne / szczere odczucia. Niezależnie od tego, że wachlarz wrażeń może być skrajny – od zachwytu po niezadowolenie – spróbuj odkryć coś nowego, po prostu słuchaj.

Coastline Northern Cuts to nowy trójmiejski label powołany do życia przy okazji wydania EP Dalekie, mający aspiracje do dalszego rozwoju i wsparcia lokalnej sceny producenckiej.

Główna misja to prezentowanie nieoczywistej elektroniki, poza wydawnictwami bardzo dobrą okazją są również koncerty, dlatego we współpracy z Gdańskim Klubem Ziemia organizują piątą odsłonę imprezy Ziemia LIVE. W założeniach jest to nieregularny cykl klubowo-koncertowy pozwalający pokazać zjawiska i producentów oraz DJ-i, których łączy po prostu jakość i otwartość, a nie zawsze hajpowana rozpoznawalność.

Podczas piątej edycji głównymi gośćmi będą Wrocławski Gaijin Blues oraz footworkowo-IDM’owy Nightwarrior, którzy przygotowali pierwszą playlistę z serii “Coastline Selected Cuts”. Rekomendujemy włączenie opcji shuffle!

Line-up imprezy:

► Gaijin Blues LIVE
► Nightwarrior LIVE
► DJ Snob
►Tomek Hoax b2b DJ Dett

Zobacz komentarz (1)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone