Czytasz
Freddie Gibbs, Miły ATZ, Baths i inne płytowe premiery, które musicie przesłuchać

Freddie Gibbs, Miły ATZ, Baths i inne płytowe premiery, które musicie przesłuchać

premiery

Znowu piątek! To oznacza nic innego, jak świeże muzyczne premiery. Rozsiądźcie się wygodnie i wsłuchajcie w najnowsze wydawnictwa.

Piątek to nasz ulubiony dzień tygodnia nie tylko dlatego, że oznacza początek weekendu – uwielbiamy go także dzięki cotygodniowym premierom muzycznym. Spośród nich staramy się wybrać najlepsze kąski – te tradycyjnie znajdziecie poniżej. Miłego odsłuchu!

Freddie Gibbs & The Alchemist- Alfredo

Informacja o wspólnym albumie obu panów było zaskoczeniem, która pozytywnie wpłynęło na ich wielbicieli. Całość utrzymana jest w mega chillowym wajbie, a wśród dziesięciu tracków znalazły się tam także super featuringi. Efektem jednej z nich jest kawałek Something to rap about nagrany z Tylerem, The Creatorem. Nasz dzisiejszy faworyt, zdecydowanie.

Baths – Pop music/False B-Sides II

Pierwsza część kompilacji ukazała się w 2011 roku i zawierała kawałki stworzone podczas trasy koncertowej Amerykanina. Wydana dzisiaj płyta to muzyczny miszmasz, który jednakże tworzy spójną całość i słucha się go z przyjemnością. Warto rzucić okiem na poniższy klip!

Miły ATZ – Czarny Swing

Nowy krążek Miłego to zbiór jego muzycznych zajawek, dlatego usłyszymy tam połączenie całkiem sporej ilości gatunków, jak UK garage, grime czy lo-fi hip hop. Solowy debiut w świetnym stylu.

Aldus RH – Respect 4 Devotion

Nowość od Aldusa to utrzymany w klimacie lat 70., romantyczny krążek, który będzie towarzyszył nam podczas niejednego słonecznego dnia. Klimat Respect 4 Devotion to istna magia i wszystko się tu zgadza – od brzmienia, aż po teksty. Odpalajcie!

Lady Gaga – Chromatica

Fani wokalistki wciąż czekają na płytę równie epicką jak Born This Way, ale to chyba jeszcze nie ten moment. Choć oczywiście single zapowiadające album odbiły się szerokim echem i nic dziwnego! Poza Arianą Grande i gwiazdą K-popu BLACKPINK usłyszycie tam także Eltona Johna. Gdyby tylko kluby były otwarte… ach.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone