Czytasz
Poczujcie się jak postaci z „GTA”. To możliwe dzięki Spotify

Poczujcie się jak postaci z „GTA”. To możliwe dzięki Spotify

GTA 6

Fani czekający na GTA 6 mają powody do radości. Co prawda producenci nadal nie zdradzili zbyt wielu szczegółów dotyczących nowej części, ale przedstawiają graczom specjalnie przegotowaną playlistę na Spotify.

Soundtrack z GTA na słuchawkach

Grupa Rockstar, będąca wydawcą popularnych gier komputerowych, opublikowała informację dotyczącą wyjątkowej składanki w serwisie Spotify. Mowa o playliście Grand Theft Auto Radio, w której skład wchodzą piosenki pojawiające się w stacjach serii. Co więcej, oprócz klasycznych kawałków, które dobrze zna każdy gracz, na playliście znajdują się też bonusowe perełki, nierzadko te przeoczone podczas rozgrywki. Do tego firma zapewnia, że plejka będzie personalizowana.

Według informacji składak prezentuje wszystko, co mogło kiedykolwiek pojawić się w świecie GTA: rozpoczynając od nowej fali Flash Fm z Vice City, przechodząc przez klasykę hip-hopu z The Beat 102.7 z czwartej części, a na najnowszych aktualizacjach GTA Online kończąc. W taki sposób na playliście rozbrzmiewać będą Toto, Travis Scott, Fergie czy Rosalía.

Myślałem, że to scam. Polak o udziale w soundtracku Need For Speeda

Zwiastun GTA 6 już blisko

Kiedy zdążycie zapętlić już swoją składankę GTA, to możecie przygotowywać się na zwiastun gry, który nadchodzi wielkimi krokami. Już w przyszłym miesiącu fani będą mogli nacieszyć się jej zapowiedzią, w której grupa uchyli rąbka tajemnicy na temat fabuły oraz wyglądu popularnej serii. Całość zbiegnie się z 25. rocznicą przedsiębiorstwa odpowiedzialnego za produkcję. Trzeba przyznać, że jest na co czekać.

Sprawdź też
Gedz nowy singiel

Wydawcy podkreślają, że bez zaangażowania graczy nie byłoby to możliwe, oraz że są im wdzięczni za wspólną podróż. Na koniec informują, że są niezwykle podekscytowani na myśl o grudniowej odsłonie zwiastuna GTA 6 oraz że nie mogą się doczekać kolejnych lat dzielenia się swoimi doświadczeniami z odbiorcami.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone