Czytasz
Win:Win 7: gdy sztuka i dobroczynność łączą się, by pomagać czworonogom

Win:Win 7: gdy sztuka i dobroczynność łączą się, by pomagać czworonogom

WIN:WIN 7

Win:Win (7. edycja) to inicjatywa artystyczno-charytatywna Michała Torzeckiego współorganizowana przez firmę technologiczną Daftcode i Psi Bufet.

Win:Win 7, wernisaż charytatywny Sztuka pomagania czworonogom, odbędzie się 30 listopada na ul. Nowy Świat 63. Ten wyjątkowy event ma na celu wsparcie psów ze schroniska w Korabiewicach Viva. Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.

Sytuacja Win:Win, czyli 7. edycja wydarzenia

Podczas wernisażu goście będą mieli okazję podziwiać oraz nabywać portrety psów z Korabiewic, namalowane przez Michała Torzeckiego i jego gości. Co więcej, nie tylko sztuka będzie w centrum uwagi. Uczestnicy będą mogli poznać psiaki i nawet rozpocząć proces adopcji. Każdy adoptujący otrzyma jako prezent portret swojego nowego przyjaciela. Dlatego właśnie to wydarzenie to jest esencją idei Win:Win – pomoc dla psów poprzez adopcje i wsparcie finansowe, a dla uczestników szansa na nawiązanie wyjątkowej więzi.

Win:Win 7

Dodatkowo w ramach wydarzenia będzie można zakupić gadżety z motywami psów i wziąć udział w loterii, a dochód z nich wspiera schronisko. Do tej pory, przez sześć edycji, zebrano ponad 220000 zł. Irena Kowalczyk-Ornowska ze schroniska podkreśla znaczenie wernisażu dla promocji adopcji i zapewnienia bezpiecznego domu dla wielu psów.

Win:Win 7

Michał Torzecki

Michał Torzecki, polsko-amerykański artysta, wychował się w USA, po czym ukończył Europejską Akademię Sztuk w Polsce. Jego prace były prezentowane w wielu miastach na przykład w Warszawie, Krakowie, Londynie i Nowym Jorku. Ponadto Michał od lat łączy swoją pasję artystyczną z działalnością dobroczynną, organizując wystawy na rzecz zagrożonych gatunków zwierząt i inicjatywę Win:Win.

Sprawdź też

Daftcode

Daftcode to grupa technologiczna działająca w modelu venture building. Tworzy i inwestuje w startupy w dziedzinach jak Deep Tech czy Fin Tech, oferując wsparcie techniczne i biznesowe. Firma posiada w swoim portfolio kilkanaście spółek i dokonała sześciu inwestycji VC.

Psi Bufet

Psi Bufet, polski startup oferujący spersonalizowaną karmę dla psów, tworzy posiłki na bazie naturalnych składników. Działa w modelu subskrypcyjnym, dostarczając karmę prosto do domów klientów w całej Polsce. Co więcej, karma spełnia normy FEDIAF i jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego psa.

Czytaj więcej o prozwierzęcych inicjatywach tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone