Czytasz
Poptymistyczna lista roku wg Carpigiani

Poptymistyczna lista roku wg Carpigiani

Carpigiani

Listę Carpigiani regularnie sprawdzamy, głosujemy, a przebojowych numerów słuchamy z przyjemnością. W tym tygodniu zaczyna się Finał Roku, który z przyjemnością wspieramy.

Czym jest Carpigiani? To internetowa przestrzeń, będąca odpowiedzią na popowe listy przebojów, które dominowały w muzycznych mediach kilkanaście lat temu. Autor, Wojtek Sawicki, określa ową przestrzeń jako “młody, prężnie rozwijający się projekt muzyczno-społecznościowy adresowany do słuchaczy muzyki pop”. Codzienne aktualizacje i próba wyjścia naprzeciw współczesnym post-internetowym czasom to również cechy wyróżniające Carpi.

Dzisiaj wystartował Finał Roku listy Carpigiani, który potrwa przez najbliższe cztery tygodnie. W tym czasie, spośród 64 wyselekcjonowanych wcześniej przez słuchaczy i czytelników utworów zostanie wybranych trzydzieści najlepszych singli 2018 roku. Na fejsbukowym evencie znajdziecie listę wszystkich numerów, jakie biorą udział w tym finalnym podsumowaniu. 

Najważniejsze informacje znajdziecie na fanpage’u Carpi. Obserwujcie listę codziennie, bo przez najbliższy miesiąc przypomnicie sobie/poznacie utwory, które w tym roku zasłużyły na miano najlepszych popowych przebojów. Zwycięzców i wyróżnionych poznamy 6 stycznia.

Going. jest patronem medialnym Finału Roku.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone