Czytasz
Nasz prezent na Święta to PREZENT BEZ PUDŁA!

Nasz prezent na Święta to PREZENT BEZ PUDŁA!

Prezent na Święta Going. Jaki prezent na Święta

Za oknem śnieg, w galeriach choinki, w radiu Last Christmas… A w Going.? Prezent bez pudła, czyli sprawdzona opcja na udany podarunek na Święta!

Święta świętami, a co przed nimi? Jak co roku, czeka nas szaleńcza, prezentowa gorączka i związane z nią odwieczne pytanie, które w tym czasie zaprząta głowę każdemu – jaki prezent na Święta? Nic nie przychodzi Ci do głowy, a czasu coraz mniej…

Brakuje Ci pomysłu na prezent na Święta? A może zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie, która uwielbia chodzić na koncerty, imprezy czy festiwale?

Spokojna głowa! Chcesz, aby Twoje prezentowe poszukiwania przebiegły szybko, sprawnie i trafnie? Wyobraź sobie Święta bez przedzierania się przez tłumy w przepełnionych galeriach i stania w kolejkach. Usiądź wygodnie, chwyć za telefon bądź komputer i sprawdź, jakie prezenty czekają na Ciebie i Twoich bliskich w Going.!

Mamy dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie – karty podarunkowe na nasze wydarzenia i muzyczne paczki prezentowe Going. BOX. Odkryjcie Prezent bez pudła!

Prezent na Święta Going. Box Vouchery koncerty

Pierwsza propozycja, to nasze vouchery, czyli zawsze udany, prezentowy klasyk. To świetne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą uniknąć podarunkowego pudła i sprawić bliskiej osoby udany prezent na Święta.

Po PREZENT BEZ PUDŁA wbijaj tutaj!

Do wyboru masz vouchery o wartości 50, 100 i 150 zł na bilety w Going., które Twoi bliscy będą mogli wykorzystać na wszystkie wydarzenia dostępne w naszej ofercie. Imprezy klubowe z bookingami z Berlina, najlepsze polskie rapowe trasy czy metalowa jatka – tu każdy znajdzie coś dla siebie. Bo Mikołaj kocha wszystkie gatunki muzyczne tak samo!

Sprawdź też
Lil Tjay Last Christmas

Niech Twoi bliscy sami zdecydują, na jakie wydarzenie pójdą. Jeśli nie będą wiedzieli, na co przeznaczyć voucher, to na naszej prezentowej stronce znajdą garść topowych wydarzeń, które z pewnością zapewnią im niezapomniane przeżycia!

Kolejnym na prezent na Święta są nasze tematyczne Going. BOXY! Po miesiącach wyczerpujących analiz i laboratoryjnych badań doszliśmy do wniosku, że merch artystów, labeli i festiwali jest flex. To chodliwy temat, bo unikat!

Nasze Going. BOXY wypełniamy limitowanym merchem i innymi ciekawostkami, które bez wątpienia przypadną do gustu muzycznym zajawkowiczom. W BOXACH znajdziesz między innymi brandowane ciuchy, książki tematyczne, opaskę z festiwalu czy kolekcjonerski bilet. Do każdego BOXU dorzucamy dodatkowo kartę podarunkową Going., która jest przepustką do niezliczonych wydarzeń i festiwali.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone