Czytasz
Świąteczne swetry, ale to horoskop – dobierz wdzianko do znaku zodiaku

Świąteczne swetry, ale to horoskop – dobierz wdzianko do znaku zodiaku

Nie macie pomysłu na świąteczne swetry? Podpowiadamy, jakie wdzianko najlepiej pasuje do Waszego znaku zodiaku. Gwarantujemy, że kreacje staną się tematem wigilijnych small talków a gwiazdkowy catwalk będzie należał tylko do Was!

Dyskusyjne świąteczne swetry to już tradycja. Jedni się przed nimi bronią, inni z radością wyczekują pierwszej Gwiazdki, by wreszcie zaprezentować swoją świąteczną kreację. Zabawne, kontrowersyjne i oryginalne stają się jednocześnie naszą wizytówką.

A co z prezentami??? Spokojnie, kupicie je w Going.!

Sprawdźcie, jaki sweter najlepiej wyraża Wasz znak zodiaku. A może znajdziecie tu jakieś prezentowe inspiracje dla bliskich?

Baran

Źródło: Pinterest

Sweter dla najbardziej bezpośredniego ze znaków zodiaku. Baran – szczery do bólu i przekonany o własnej wartości – nie będzie się patyczkował. Zamiast wyrafinowanych wzorów, wyszukanych ozdób i popkulturowych nawiązań wybierze prosty, acz dosadny przekaz. Przypisany do żywiołu Ognia Baran chętnie wejdzie przy świątecznym stole w zaciekłą dyskusję na temat swoich modowych wyborów. Oczywiście będzie musiał ją wygrać!

Byk

Świąteczne swetry
Źródło: Walmart.com

Cierpliwy i pracowity Byk z utęsknieniem czeka na Święta. To wtedy może sobie wreszcie pofolgować. Związany z żywiołem Ziemi, bez umiaru odda się zmysłowym przyjemnościom – szczególnie tym smakowym. Znany z zamiłowania do jedzenia z radością zasiądzie przy stole, nie omijając żadnej z 12 wigilijnych potraw. Byki są jednak z natury wybredne, dlatego ich wrażliwe podniebienie wyczuje każdy kulinarny błąd. Uwaga – taki gość bywa wymagający i gdy coś mu nie pasuje, potrafi rozpętać prawdziwą kuchenną rewolucję!

Bliźnięta

Źródło: Joom.com

A może by tam pojawić się przy stole w duecie? Bliźniaki nie mają z tym problemu – tkwią w nich dwie dusze, które są w ciągłym dialogu, który czasem może się kończyć wewnętrznym konfliktem. Patronuje im w końcu zmienny i kapryśny żywioł powietrza. Nic dziwnego, że to jeden z najbardziej aktywnych znaków zodiaku. Zdwojoną energią zarażą pozostałych biesiadników – to urodzeni gawędziarze. Impulsywni i temperamentni rzucają dowcipami jak z rękawa.

Rak

Świąteczne swetry
Źródło: Ebay.com

Wrażliwe i rodzinne Raki uwielbiają święta. Nie dla nich jakieś egzotyczne alternatywy, wyjazdy w nieznane z dala od bliskich. Wolą ten czas poświęcić na pogłębianie ważnych relacji – to dla nich najlepszy prezent. Empatyczne i emocjonalne skupią się na tym, co niematerialne, przeżywając Gwiazdkę w swoim niespiesznym tempie, który nadaje im swobodnie płynący żywioł wody.

Lew

Źródło: FunnyUglyChristmasSweater.com

Pewny siebie Lew również w święta pozostaje Królem Dżungli. Charyzmatyczny i otwarty z radością (i znanym sobie wdziękiem) przyćmi pozostałych domowników. W końcu kieruje nim żywioł ognia. Gdyby mógł, wdrapałby się na choinkę zastępując Gwiazdę Betlejemską. Gdy manewr okaże się niemożliwy, z chęcią zajmie miejsce centralnie pod drzewkiem, przypominając wszem i wobec, że to on jest najlepszym prezentem dla całej rodziny.

Panna

Źródło: TheWholeSaleTshirts.com

Do świąt, jak do wszystkiego, Panna podejdzie z laboratoryjną skrupulatnością, którą determinuje przypisany jej żywioł ziemi. Gwiazdka to przecież ważne przedsięwzięcie! Zanim zdążysz cokolwiek powiedzieć, będzie już miała listę zakupów i plan działania na najbliższe dni. Dekoracje świąteczne przygotowała z parotygodniowym wyprzedzeniem, a makowiec wigilijny to dla niej istny projekt naukowy. Sumienna i wymagająca każde święta doprowadzi do perfekcji.

Waga

Źrodło: Joyin.com

Towarzyska Waga nie przegapi żadnej okazji do rozmowy. W końcu kierującemu nią żywiołowi powietrza przypisane jest słowo, którym Waga chętnie posłuży się przy świątecznym stole. Z zaangażowaniem wda się w interesujące dyskusje, lecz tylko pod warunkiem, że cała uwaga będzie skupiona na niej. Zamiast kłaść się pod choinką niczym głodny uwagi Lew, sama stanie się bożonarodzeniowym drzewkiem, robiąc Wam wszystkim niezłą konkurencję. Obwieszona święcącymi lampkami nie może pozostać niezauważona!

Skorpion

Źródło: BlanketsHub.com

Nie dla mrocznego Skorpiona radosne swetry z reniferami. Niezależny i bezwzględny nie ugnie się przed modowymi wymogami rodziny. Skorpion nie zna półśrodków – istnieje dla niego tylko czerń i biel. Dlatego zgrabnie wymiga się od kolorowych dodatków. Pozornie ekstrawertyczny, tak naprawdę jest skryty i rzadko ujawnia prawdziwe emocje. Być może dlatego tak mocno ciągnie go ku tajemnicy, którą symbolizuje kierujący nim, związany z nieświadomością żywioł wody.

Sprawdź też

Strzelec

Źródło: TheSpark.Company

Strzelec to największy zodiakalny optymista! Pewnie dlatego nie stracił jeszcze wiary w ludzi, cały czas przekonując, że można zmienić świat. Ożywczy żywioł powietrza, który zawiaduje Strzelcem dodaje jego wypowiedziom siły i polotu. Ten urodzony aktywista każdą okazję wykorzysta do manifestacji swoich przekonań. Gwiazdka nie jest wyjątkiem. Dlatego zamiast typowych świątecznych sloganów wybierze znacznie bardziej bezkompromisowe wdzianko, zarażając innych swoją ideą.

Koziorożec

Świąteczne swetry
Źródło: Killstar

Uporządkowany i konsekwentny Koziorożec podobnych cech szuka u innych. Gdy raz zdobędziesz jego zaufanie, możesz liczyć na wsparcie i zrozumienie. Jednak gdy go zawiedziesz, nie zna litości. Mocne poczucie sprawiedliwości nie pozwoli mu przejść nad zniewagą do porządku dziennego. Niczym Krampus – wywodzący się z austriacko-bawarskiego folkloru pół koza, pół demon, który w Boże Narodzenie każe niegrzeczne dzieci – surowo się z Tobą rozliczy.

Wodnik

Świąteczne swetry
Źródło: Redbubble.com

Największy zodiakalny buntownik i wywrotowiec – święta z Wodnikiem nie będą należały do typowych. Wybitny prowokator bez problemu znajdzie moment pomiędzy barszczem a śledzikiem, by zahaczyć o jakiś kontrowersyjny temat. Nic dziwnego, że jawnie zbojkotuje tradycyjne bożonarodzeniowe swetry, wybierając niespodziewaną alternatywę. Niezależny i bezkompromisowy Wodnik zrobi wszystko, by się wyróżnić i zakwestionować każdą tradycję.

Ryby

Świąteczne swetry
Źródło: WilshireCollections.com

Ryby, choć czasem potrafią zanurzyć się we własnych uczuciach, niczym w patronującym im żywiole wody, są spokojne i pomocne. W świątecznym wirze staną się upragnioną ostoją. Obcując z ostatnim z 12 znaków zodiaku trzeba jednak uważać – uczuciowe Ryby będą wyczulone na wszelkiego rodzaju uwagi i kąśliwości. Trzeba postępować z nimi ostrożnie! Zupełnie tak, jak ze słynną „leg lamp”, która stała się kultowym rekwizytem w komedii Boba Clarka The Christmas Story z lat 80. Niestety, wyjątkowa lampa została w filmie uszkodzona, czego absolutnie nie życzymy żadnym Rybom!

A wy jaki sweter szykujecie na święta?

Świąteczne swetry

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone