Czytasz
Quebonafide bije kolejne rekordy. Romantic Psycho w TOP 5 kwietniowych odsłon na światowym Rap Genius

Quebonafide bije kolejne rekordy. Romantic Psycho w TOP 5 kwietniowych odsłon na światowym Rap Genius

Quebonafide Romantic Psycho polski rap Genius TOP world Going. MORE

Polski raper się nie zatrzymuje i zdobywa kolejne skalpy. Najnowszy album Quebonafide, Romantic Psycho, znalazł się w czołówce wejść na globalnym portalu Rap Genius.

The Weeknd, Fiona Apple, The Strokes – co łączy tych wszystkich artystów? Fakt, że ich najnowsze albumy, razem z płytą Quebonafide, znalazły się w czołowej piątce odsłon tekstów za kwiecień. Polski raper po raz kolejny zadziwia i pokazuje, jak ogromne są jego zasięgi, jak zaangażowany ma fanbase, i jak głośnym echem odbiła się premiera Romantic Psycho. Istotnym elementem całości jest fakt, że jako jedyny z całej piątki nie śpiewa/rapuje po angielsku.

Quebonafide MORE Going. Romantic Psycho zostań w domu

O naszych wrażeniach po odsłuchu Romantic Psycho pisaliśmy już chwilę po premierze płyty, natomiast jeśli ktoś z Was jeszcze jej nie słuchał, może to być niezła okazja do nadrobienia zaległości. Dla tych, którzy potrzebują esencji całego artykułu: “Najnowszy album Quebonafide nie zawodzi, nie jest rewolucją i na pewno ma sporo mankamentów, ale generalnie rzecz biorąc – nikomu krzywdy nie wyrządza i znajdziemy tu momenty, w których wybija się na zdecydowanie ponadprzeciętny poziom. To było całkiem nieźle spędzone 59 minut.”

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Sprawdź też
Dzieci raperów

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone