Czytasz
Już dzisiaj “Debata w koronie: Procesy globalne a lokalność branży muzycznej” organizowana przez Poptown

Już dzisiaj “Debata w koronie: Procesy globalne a lokalność branży muzycznej” organizowana przez Poptown

Poptown debata w koronie Zamilska Klimczak zostań w domu Going.

Nie macie jeszcze planów na poniedziałkowe południe? To już macie – równo o 12:00 na fanpage’u portalu Poptown odbędzie się ważna debata z udziałem przedstawicielek i przedstawicieli branży muzycznej.

Wszyscy zadajemy sobie bolesne pytanie “Jak bardzo pandemia dotknie branżę muzyczną?”. Dzisiejsza “Debata w koronie: Procesy globalne a lokalność branży muzycznej” będzie kolejnym wartym uwagi wydarzeniem poświęconym obecnej kondycji środowisk związanych z kulturą, wydarzeniami i muzyką. Jak informują organizatorzy: “(…) zaprosiliśmy doświadczone osoby z różnych gałęzi biznesu muzyczno-eventowego. Tematem pierwszej z tych rozmów są perspektywy lokalności w nowej rzeczywistości. Chcemy pogadać z tymi, którzy są w terenie i działają zarówno dla swoich społeczności, jak i szerszego grona.” W rozmowie, którą poprowadzi dziennikarz Paweł Klimczak udział wezmą:

Karol Czerniakiewicz (klub Pogłos)
Magdalena Dubrawska (SOLD OUT Agencja)
Agnieszka Górka (Egodrop/Goadupa Arts, Culture & Music Festival)
Jakub Knera (Nowe idzie od morza)
Marcin Szymanowski (agencja Follow The Step, klub Smolna)
Natalia Zamilska (ZAMILSKA)
Paulina Żaczek (Granko Agency)

Jak dodają organizatorzy przedsięwzięcia: “Szukamy scenariuszy dla faktycznego działania, a nie sloganów o środowiskowej solidarności. Je już mamy, są ważne, ale czas pójść o krok dalej, bo nie ma na co czekać.” I dla nas jest to kluczowa obietnica, którą mamy nadzieję, uda się spełnić.

My to wydarzenie szczerze polecamy i z wielką ciekawością będziemy wsłuchiwać się w dyskusję, która rozpocznie się już o godzinie 12:00. Odpalcie fanpage Poptownu i uczestniczcie w tym razem z nami!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone