Czytasz
Quebonafide zajawia ostatni koncert i wypuszcza nowy-stary numer!

Quebonafide zajawia ostatni koncert i wypuszcza nowy-stary numer!

Ostatni Quebonafide Przygody Wesołego Hypemana

Quebonafide zakończył karierę, ale dziś dał sporo nadziei swoim fanom. W serwisach streamingowych pojawił się nowy kawałek, a sprawa ostatniego koncertu ma zmierzać do finalizacji.

Bogate życie po Galaktyce

Do niedawna wierni fani Quebonafide mogli mówić ze smutkiem: niby człowiek wiedział, ale się łudził. Mimo zakończenia kariery przez rapera słuchacze nie ustawali w nadziei, że ten jednak zdecyduje się dać im ostatni prezent w postaci Galaktyki, mitycznego krążka, na którym miały się pojawić liczne featuringi rapowe spoza Polski i który to mógłby rozpocząć zagraniczną karierę jednego z największych artystów w historii naszej gry. Kontrolowana fala prevek, która zalała profil autora na Twitterze, zwiastowała zamknięcie tego etapu bez przytupu. Ale od czego są fani?

1 czerwca, w Dzień Dziecka, w sieci pojawił się mixtape Dla fanów Galaktyki, który powstał z inicjatywy moderatora grupy stworzonej przez Lil Konona (wspomniany miał również ogromny wkład w prace nad tym fanowskim wydaniem). W trackliście złożonej z niespodziewanego zalewu twitterowego znalazł się m.in. utwór Sniffing Gas, w którym udzielił się południowokoreański raper Omega Sapien. Teraz track pojawił się również oficjalnie na Spotify z inicjatywy samego artysty. Jakby tego było mało, na nowo został podgrzany temat finałowego dla tej kariery występu na scenie.

Pożegnanie z przytupem?

Wszyscy pamiętamy zamieszanie związane z trasą koncertową Quebonafide, która miała towarzyszyć albumowi ROMANTICPSYCHO. Przez kwestie związane z pandemią temat się przeciągał, aż w końcu tour stał się zarazem ostatnim w historii twórcy. Bogate w atrakcje wydarzenia szybko stały się legendarne, a zamykający ten rozdział muzyczny występ na scenie Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku wzruszył niemal każdego.

Wiele osób miało jednak z tyłu głowy myśl o gigu, który widniał w rozpisce jako TBA i ostatecznie nie doszedł do skutku. Teraz ten wątek powrócił na giełdę spekulacji za sprawą wpisu samego zainteresowanego, który znajdziecie poniżej. Coś jest na rzeczy, wierzymy!

Sprawdź też
Cyndi Lauper

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone