Czytasz
Hotel Maffija odwołuje ciszę nocną. Zagra na SBM FFestival!

Hotel Maffija odwołuje ciszę nocną. Zagra na SBM FFestival!

Hotel Maffija 3

Hotel Maffija to nie tylko strategia zakładająca wypuszczanie kawałków w różnych konfiguracjach, ale też wystąpienie na żywo. Przed nami naprawdę duże granie!

Hotel Maffija w sieci i w realu

Niech trwa jeszcze hotelowa doba w apartamencie – zdają się krzyczeć za Kizo twórcy związani w tej edycji z inicjatywą Hotel Maffija. Po dwóch szybko wydanych singlach i vlogach byliśmy świadkami intensywnego weekendu, który przyniósł niespodziewane przecinki. Ta mniejszego kalibru scenowego to udział Bandury i Dzinolda w tracku Bungee. Ta większa – pojawienie się całego 2115 w utworze LOS. Mimo oczywistej wagi odwiedzin Bedoesa i spółki jeszcze bardziej nieoczywiste było to, co zdarzyło się za sprawą Pomnika. To w nim doszło do sentymentalnego reunionu starej gwardii labelu, gdyż na bicie znaleźli się m.in. Deys, Bonson, ADM, Tomb czy długo nieaktywny Danny.

Nie można też zapominać o zapowiedzianym krótko przed godziną startu koncertem w amfiteatrze w Międzyzdrojach. Jesteśmy pewni, że wiele osób czytających ten tekst chciało zobaczyć ekipę w wersji live, a nie mogło – to (głównie) dla was podczas SBM FFestival odbędzie się showcase wiadomego przedsięwzięcia. Kto się na nim pojawi i jak szeroki będzie przelot po trzech wydawnictwach sztandarowego pomysłu SBM Label? To okaże się na miejscu, więc radzimy trzymać rękę na pulsie i już teraz nabyć wejściówki. Znajdziecie je poniżej!

Bilety na SBM FFestival znajdziecie w tym miejscu!

Kto jeszcze pojawi się na SBM FFestival?

Zanim przypomnimy wam, kto jeszcze zagra na festiwalu, uprzejmie donosimy, że w sprzedaży pojawiły się bilety jednodniowe na 25.08. i 26.08., a także karnety weekendowe w wydaniu zwykłym i premium.

SBM Label będą na pewno reprezentować White, Nypel, Lanek, Kinny Zimmer, FukaJ, duet Solar/Białas, a także Mata, będący również dyrektorem artystycznym pierwszego dnia wydarzenia. W line-upie znajdą się Bambi, Waima, Żabson, Beteo, Guzior, Kukon, Sobel, Chivas oraz Kabe i Miszel. Widzimy się pod sceną!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone