Czytasz
Rekordzista świata przyjedzie do Polski! Musicie zobaczyć ten występ

Rekordzista świata przyjedzie do Polski! Musicie zobaczyć ten występ

Reinier Zonneveld

Dwa lata temu w poznańskim klubie Tama gościł jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w Europie. Jeśli przegapiliście to wydarzenie, to wkrótce nadarzy się okazja, aby to nadrobić.

Fenomen współczesnej muzyki elektronicznej

Mimo młodego wieku Holender Reinier Zonneveld wyrobił sobie bardzo dobrą markę. Bardzo często jest zapraszany do największych klubów na świecie, a niedługo po raz kolejny pojawi się w Polsce. Po sezonie występów na festiwalach przyszła pora na klub Tama w Poznaniu. Artysta zagra swój set już 29 września 2023 roku. Jego supportem na scenie klubu będą Polacy – Kubok i Truant.

Jego poprzedni koncert we wspomnianym klubie, który odbył się w praktycznie równo dwa lata temu, dzięki ogromnemu zainteresowaniu ze strony słuchaczy odbił się szerokim echem i okazał się jednym z najchętniej odwiedzanych występów DJ-a w tamtym czasie. Nic dziwnego, bowiem jego energiczna i nowocześnie brzmiąca muzyka potrafi porwać do tańca każdego, nawet zatwardziałego przeciwnika tego typu brzmień.

Nadchodzące wydarzenie będzie też pierwszą okazją dla polskiej publiki, aby zapoznać się z nadchodzącym albumem artysty, czyli Heaven Is Mad (For You), który ma się ukazać już w październiku. Krążek zostanie wydany pod szyldem Filth On Acid, labelu Reiniera Zonnevelda.

Reinier Zonneveld zagra w Poznaniu. Bilety na jego występ znajdziecie tutaj!

Reinier Zonneveld to już DJ-ska legenda

Choć Reinier Zonneveld rozpoczął swoją karierę dopiero w 2015 roku, to miał już okazję wystąpić na największych muzycznych festiwalach na świecie. Wśród nich znajdują się takie wydarzenia jak niemieckie Awakenings oraz belgijski Tomorrowland, na który bilety wyprzedały się w dosłownie kilka minut.

Sprawdź też
Kukon happy birthday

Do tej pory udało mu się wydać trzy albumy, a już wkrótce fani będą mieli okazję posłuchać czwartego z nich. Pojawią się na nim utwory stworzone we współpracy z Kiki Solvej, Sjaak, Hi-Lo oraz Malou. Poprzednie wspólne utwory i sety stworzone we współpracy z tymi artystami wykręciły ogromne liczby odtworzeń. Album Heaven Is Mad (For You) ukaże się 13 października. Artysta może się również pochwalić wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa. Jeśli chcecie wiedzieć, jak się w niej znalazł, zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu!

Jak DJ i producent został rekordzistą świata? Tutaj się dowiecie

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone