Czytasz
ReTo ciśnie na “Olimp” i wypuszcza nowy singiel

ReTo ciśnie na “Olimp” i wypuszcza nowy singiel

reto singiel

ReTo powraca z pierwszym utworem od czasu wspólnego projektu z ZetHa “Bon Appetit”.

Nie zabierzesz nas z blokowisk / sami wyjdziemy z blokowisk / kiedy trafimy na Olimp“. Nawija ReTo w energetycznym bangerze wyprodukowanym przez Wroobla. Mocno taneczne rytmy i regularna stopa obudziły bestię w jednym z reprezentantów grupy Chillwagon. Pewny siebie wokal ReTo niesie się jak grom i przyprawia o ciary na ciele. Odważny muzyczny kierunek rapera mocno imponuje. Nieszablonowy bit świetnie współgra z niskim głosem ReTo.

ReTo – singiel

Przypomnijmy, członek spacerange wypuścił w tym roku album Bon Appetit, który powstał we współpracy z ZetHa. Nakład albumu był ściśle limitowany i rozszedł się na pniu. Premierze towarzyszyła ciekawa, nieoczywista akcja promocyjna. Cytując ZetHa i ReTo:

Po premierze BON APPETIT spośród zamawiających wylosowaliśmy trzy osoby, które zaprosiliśmy na ramen i niespodziankową akcję promocyjną 🎁 Zaproszeni nie wiedzieli co konkretnie wydarzy się na spotkaniu 🧑‍🍳 Na miejscu czekał specjalny oddział kucharsko-kelnerski, który miał nakarmić fanów okładkowym ramenem i sprawdzić jak podoba się płyta.

Sprawdź też
Kubi Producent Szpaku

ReTo – singiel

Odbiór akcji był bardzo dobry. Fani docenili oryginalny pomysł raperów. Czy tym razem ReTo szykuje podobny motyw? Czy najnowszy utwór jest zapowiedzią większego projektu? Czas pokaże. Wyczekujemy wieści od członka Chillwagon. Póki co, pozostaje nam delektowanie się nowym singlem.

Więcej rapowych premier

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone