Czytasz
Singiel i album, własny label, trasa… ReTo idzie bardzo grubo!

Singiel i album, własny label, trasa… ReTo idzie bardzo grubo!

reto

Najnowszy singiel o tytule Balon lata już w streamingach. Ponadto ReTo ogłosił, że wyda nową płytę i pojedzie w trasę. Mamy pracownika roku!

ReTo postanowił, że wróci na scenę odmieniony, w innym niż dotychczas stylu. Nie tylko w kwestii muzyki, ale również wizerunku. Nie ma już charakterystycznych soczewek, ma za to wielkie przemyślenia i plany, którymi chętnie się dzieli. Jak sam wspomina:

Nawet nie zauważyłem, kiedy stałem się więźniem swojego wizerunku. W pewnym momencie coś, co miało mi pomagać, stało się moim przekleństwem, zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz w tym życiu. Im bardziej ten element zaczynał mi przeszkadzać, tym trudniejsze wydawało się pozbycie go. Czułem, że jest częścią mnie, że wpływa na odbiór mojej osoby, że bez niego może nie być tak samo. I nie będzie. Ale w końcu zrozumiałem, że nie musi, że nie powinno. Zrozumiałem, że powinienem robić to, co czuję, bo zazwyczaj, nawet pomimo blizn, wychodziło mi to na dobre. Teraz z dumą i satysfakcją prezentuje wam mój najnowszy numer, patrząc wam w końcu prosto w oczy. R

Tymi słowami skomentował swój powrót wraz z jednym z poprzednich singli, który nosi tytuł Klej.

Tymczasem w serwisach streamingowych dostępny jest już kolejny utwór o tytule Balon.

Nowy album, więc i nowa trasa

Tym samym raper zapowiada swój szósty solowy album o tytule STYXXX. Na tym jednak nie kończy się promocja najnowszego wydawnictwa.

Sprawdź też
Robert Lewandowski Żugajka

ReTo zamierza spotkać się osobiście ze swoimi fanami na ośmiu nadchodzących koncertach. Dzięki rozpisce wiemy już, że popularny artysta zjedzie Polskę wzdłuż i wszerz, by zagrać zarówno nadchodzący materiał, jak i hity z trwającej już parę lat kariery. Chcecie wiedzieć więcej o tych wydarzeniach? Zajrzyjcie poniżej!

Bilety na koncerty ReTo znajdziecie w tym miejscu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone