Czytasz
Co?! sanah i kryptowaluty? sanah nowym dogecoin? [DOCHODZIMY PRAWDY]

Co?! sanah i kryptowaluty? sanah nowym dogecoin? [DOCHODZIMY PRAWDY]

sanah krypto

Rosnące zainteresowanie rynkami walut wirtualnych trafiło na rodzime poletko muzyki rozrywkowej. Czy sanah doczekała się własnej kryptowaluty?

W sieci zaczęły krążyć podejrzane informacje, wskazujące na udział znanej wokalistki w rynkach wirtualnych. Czyżby sanah zdecydowała się na stworzenie własnej kryptowaluty? Newsy szybko okazały się nieprawdą, a na Facebooku pojawiło się dziś oświadczenie, w którym artystka odwołuje się od serii artykułów. Nazywa oszustami i przestępcami osoby zachęcające do inwestycji. Nie posiada i nie planuje stworzyć własnej kryptowaluty. Szczerze mówiąc clickbaitowy tytuł z góry pachnie scamem: “Eksperci są pełni podziwu dla sanah, a dokładniej dla jej ostatniej inwestycji, która wywołała terror wśród dużych banków”. Ta, jasne.

Artystka ostrzega fanów przed klikaniem w podejrzane linki. Nie mam nic wspólnego z kryptowalutami – podkreśla w oświadczeniu. Zarówno mój pseudonim sanah, jak również wizerunek są bezprawnie wykorzystane w celu wprowadzania ludzi w błąd. Takie działanie jest przestępstwem. Przestępcy wykorzystują reklamy Google, czyli odnośnik do oszustwa może pojawić się na każdej stronie w internecie, dlatego przestrzegam Was wszystkich i proszę o rozwagę w korzystaniu z takich linków. Uważajcie na takie reklamy – dodaje.

Link do oświadczenia na FB: TUTAJ. W sekcji komentarzy oprócz słów wsparcia dla Zuzanny Irenki, fani dzielą się historiami o innych scamach, na które się natknęli. Jeśli mielibyśmy wysunąć z tego jeden wspólny wniosek – uważajcie na siebie w tym internecie.

Sprawdź też

sanah kryptowaluty
fot. materiały promocyjne

Korzystając z okazji, my też mamy dla Was ważne oświadczenie. W Going. znajdziecie prawdziwą sanah, nie jakieś podrabiańce. Czasem pije szampana, czasem woli sięgnąć po Kolońską i Szlugi. Co ważne – występuje na żywo, nie wirtualnie. Złapiecie ją na ostatnich trzech koncertach na trasie: w Gdańsku 21 listopada, w Częstochowie 30 listopada i w Bydgoszczy 13 grudnia. Trójmiejski koncert jest już wyprzedany, ale na dwa pozostałe wydarzenia nadal mamy bilety. Kupisz je za złotówki, nie za kryptowaluty. Kupuj w sprawdzonym źródle (czyli u nas), nie stresuj się na wejściu na koncert. Super deal, polecamy.

Jedyny sanah coin, jaki ma wartość, czyli bilety na jej koncerty

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone