Czytasz
Królowa Dram w kolejnych miastach – sanah ogłasza nowe koncerty

Królowa Dram w kolejnych miastach – sanah ogłasza nowe koncerty

sanah

sanah zabiera fanów z kolejnych miast w bajkową podróż z muzyką w roli głównej. #NoSory Tour obejmie dziewięć dodatkowych miejscowości – zobacz jakich.

Szampan, No sory, Królowa Dram, a ostatnio także Ale jazz! – sanah wydaje hit za hitem i wciąż utrzymuje się na szczycie popularności w naszym kraju. 23-letnia artystka zamienia w złoto wszystko czego się dotknie, na co dowodem może być statuetka, jaką otrzymała podczas ostatniej gali Bestsellerów Empiku 2020. sanah wygrała wówczas nagrodę w kategorii POP/ROCK. Ponadto serwis Vevo uznał ją za najczęściej oglądaną na YouTube wokalistkę w naszym kraju w 2020 roku – jej kawałek Szampan uzyskał aż 47 milionów wyświetleń, co robi wrażenie.

Zuzanna – bo tak brzmi prawdziwe imię sanah, jest prawdziwym scenicznym objawieniem, zachwycając miliony ludzi swoją naturalnością i otwartością w mówieniu o emocjach. Z jej tekstami identyfikuje się cała rzesza ludzi, co przekłada się także na zainteresowanie koncertami. #NoSory Tour to pierwsza w jej karierze trasa, która dotychczas obejmowała osiem polskich miast. Teraz, do tej listy możemy dopisać kolejnych dziewięć. Toruń, Białystok, Gorzów, Radom, Bielsko-Biała, Lublin, Rzeszów, Bydgoszcz i Częstochowa – bajkowy klimat występów będzie pięknym rozpoczęciem Waszego lata. A jakby tego było mało – dostępne są także dodatkowe pule biletów na wyprzedane dotychczas występy.

#NoSorry Tour – bilety i potrzebne informacje znajdziecie tutaj.

Podczas koncertów, które zostały ogłoszone już wcześniej, sanah supportować będzie Karin Ann, czyli 18-letnia artystka, która wkroczyła do muzyki w wielkim stylu i wspominał o niej już nawet New York Times. W ogłoszonych dzisiaj, nowych koncertach sanah zagra bez supportu. Nie możemy się już doczekać!

Sprawdź też
kendrick lamar recenzja