Czytasz
sanah od teraz śpiewa w zespole. Poznajcie Siostry Grabowskie

sanah od teraz śpiewa w zespole. Poznajcie Siostry Grabowskie

sanah

Wokalistka dwoiła się i troiła, żeby ucieleśnić kolejny pomysł – i to dosłownie. Artystka powołała do życia formację ze swoimi klonami.

Stadiony zaliczone, żabkowa Uczta na Wynos przeszła do historii, więc pora zacząć kolejny projekt. sanah znana jest z tego, że raczej się nie nudzi i szybko realizuje coraz to nowsze aktywności. Co ma teraz w planach? Właśnie ruszyła w trasę koncertową Bajkowa sanah, podzieloną na dwie części: energetyczny Dansing oraz liryczne i melancholijne Poezyje i nie tylko. Zadowoleni będą i ci chcący potańczyć, i ci, którym marzy się założenie sukni balowej.

Niespodziewane trio

Poza sceniczną działalnością wokalistka postanowiła nieco zmienić kurs własnej ścieżki twórczej. Jak dobrze wiadomo, zazwyczaj występowała solo albo nawiązywała pojedyncze współprace z innymi artystami. Teraz wszystko obróciło się o 180 stopni, bo sanah stwierdziła, że założy zespół (albo może do niego dołączy?). Zaśpiewa w nim niby z kimś, ale jednak sama.

Sarius wydał pierwszy singiel z nowej płyty. To nie koniec niespodzianek z jego strony!

Kilka dni temu na Facebooku pojawił się nowy fanpage Siostry Grabowskie. Konsekwentnie zamieszczano na nim sporo enigmatycznych zdjęć z jeszcze bardziej zagadkowymi opisami. Instrumenty, kwiaty, zamazane twarze, a to wszystko bez większego wyjaśnienia. I chociaż do tej pory można było jedynie gdybać, o co w zasadzie chodzi, tak wczoraj karty zostały wyłożone na stół – sanah właśnie założyła zespół. Nazywa się on Siostry Grabowskie i jest złożony z… trzech wokalistek. – Takich dwóch, jak nas trzy, nie ma ani jednej – piszą o sobie.

sanah i szalona szansonetka

Zuzanna, Irena i Cecylia startują z wysokiego C. Do sieci właśnie wrzuciły swój premierowy singiel Cała sala śpiewa!, dzięki któremu poznacie je trochę bliżej Jeśli razem z nimi macie ochotę poswingować w towarzystwie puzoników, trąbeczek i pianinka – dobrze trafiliście.

Sprawdź też
Lil Jon

Śpiewamy, my siostry, i śpiewa taka sanah, może znacie? Dziękujemy Ci, koleżanko miła sanah, za wspólną zabawę przy pisaniu takiej szalonej szansonetki. A pulpity od Ciebie dla trębacza i puzonisty, cud miód. Im też się podobały i ładne wideo wyszło. Wielka dla nas sióstr bomba i radocha – czytamy pod jednym z najnowszych wpisów informujących o utworze i towarzyszącym mu klipie. Zuza wyreżyserowała go wraz z Alanem Kępskim.

Jak zareagowali na taką propozycję słuchacze? Większość z nich nie ukrywa swojego zaskoczenia, ale i entuzjazmu. – Wiedziałem, że trzeba ją sklonować. Takiego dobra nigdy za wiele – piszą fani w komentarzach. – Fajnie, że Siostry Grabowskie zaprosiły i promują taką początkującą gwiazdę jak sanah. Ciekawe, czy odniesie sukces – żartują inni. Czy dziewczęcy girslband pójdzie śladem sióstr Godlewskich, czy też nieodżałowanego Ich Troje? Trudno powiedzieć. Na pewno warto bacznie obserwować jego poczynania.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone