Czytasz
Po wielkiej uczcie czas na deser. sanah zapowiada więcej koncertów

Po wielkiej uczcie czas na deser. sanah zapowiada więcej koncertów

sanah

sanah nie zwalnia tempa. Artystka, będąc jeszcze w obecnej trasie koncertowej, już zapowiedziała kolejne występy na największych polskich arenach i nie tylko.

sanah na deskach teatru?

Kilka dni temu w Gdańsku odbył się przed ostatni występ z trwającej trasy sanah, czyli Uczty nad ucztami. To właśnie podczas tego koncertu piosenkarka zdradziła swoim fanom, że w najbliższym czasie nie ma zamiaru kończyć z koncertowaniem. Słuchacze mogą spodziewać się jeszcze co najmniej dwóch tras koncertowych.

Ciekawą informacją jest forma nadchodzących występów, ponieważ artystka zdradza, że koncerty będą odbywać się zarówno w największych halach, jak i w filharmoniach czy na teatralnych scenach. Trzeba przyznać, że sanah zdecydowała się zadbać o różnorodność, którą na pewno docenią jej najwierniejsi fani. Niestety na ten moment nie znamy szczegółów tego przedsięwzięcia, ponieważ wokalistka nie zdradziła niczego więcej.

Kolejna szansa dla słuchaczy

Wiadomości, które fani sanah otrzymali podczas koncertu w Gdańsku, z pewnością ucieszyły osoby, którym nie udało się dostać na występy w ramach Uczty nad ucztami. Nietrudno wywnioskować, że skoro artystka mówi o dwóch trasach, to oznacza, że liczba biletów zdecydowanie wzrośnie. Co więcej, dzięki różnorodności przygotowanych koncertów istnieje spora możliwość na to, że każda słuchaczka i każdy słuchacz znajdą coś dla siebie.

Warto również wspomnieć o tym, że artystka nie zawodzi w kwestii zapraszania innych muzyków na scenę. Na jej koncertach można było zobaczyć m.in. Piotra Kupichę, Grzegorza Turnaua czy Felicjana Andrzejczaka, wykonującego kultowy numer pod tytułem Jolka, Jolka. Jak widać, nie tylko Dawid Podsiadło potrafi zaskoczyć obecnością innego, wielkiego muzyka na własnym koncercie. Podejmowanie takich kroków z pewnością ma duży wpływ na liczbę kupowanych biletów oraz na potencjalne zainteresowanie całą trasą. W końcu kto nie byłby zadowolony z faktu, że w ramach jednego biletu zobaczył dodatkowo innego muzyka.

Sprawdź też
rave

Wspomniany wyżej koncert w Gdańsku zgromadził blisko 42 tysiące fanek i fanów sanah, a wydarzenie zebrało masę pozytywnych komentarzy. Słuchacze podczas show mogli usłyszeć nie tylko największe hity takie jak Szampan czy Ale Jazz, ale również muzyczne interpretacje znanych polskich wierszy.

Bilety na najlepsze popowe koncerty znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone