Czytasz
Chcecie współpracować z Sentino? Raper podał cennik

Chcecie współpracować z Sentino? Raper podał cennik

Sentino

Sentino to jedna z najbardziej rozpoznawalnych osób na polskiej scenie muzycznej. Jeśli chcielibyście z nim współpracować, lepiej przygotujcie sporą ilość gotówki.

Usługi Sentino nie dla każdego

Na Instagramie Sentino niedawno pojawiła się relacja z cennikiem usług. Oferuje on dogranie się do czyjegoś numeru, a także napisanie całej piosenki lub jedynie refrenu. Za pierwszą z propozycji przyjdzie komuś zapłacić 7500 euro, czyli około 34 tysiące złotych. Za tekst utworu cena wynosi 5000 euro, natomiast za wymyślenie refrenu jest to już tylko 3500 euro. W tej samej relacji raper przestrzegł też przyszłych klientów przed głupimi ofertami.

Przy okazji pochwalił się również kolekcją swoich wyróżnień za single. W tle widać m.in. złotą i platynową płytę za Trójkąt Bermudzki, stworzony wraz z Nitro i Masnym Benem, platynę za Powww! z Schwestą Ewą oraz wiele innych odznaczeń, zarówno złotych jak i platynowych, a nawet jedną podwójną platynę za utwór Lato.

Osoby chętne na współpracę z Sentino z pewnością nie będą musiały długo czekać na wykonanie wykupionej usługi. Raper tworzy bowiem kolejne płyty w ekspresowym tempie. 2021 rok przyniósł nam aż pięć nowych albumów: Smile, Czary Mary, Fenix, King Sento oraz Zabójstwo Liryczne EPilog. W kolejnym roku wydał trzy kolejne, wśród których znalazły się Aporofobia, Megalomania i ZL4EVER. Do tej pory w 2023 roku raper zaserwował fanom z kolei Kołysanki Dla Ulicy, a w październiku ma mieć miejsce premiera płyty Wo ist mein geld w języku niemieckim.

Bilety na najlepsze koncerty rapowe znajdziecie tutaj

Tylko poważne oferty

W kolejnej relacji Sentino podzielił się zaś swoimi doświadczeniami jeśli chodzi o koleżeństwo w branży. Oświadczył bowiem, że nie szuka kolegów, a jedynie poważnych wspólników.

Sprawdź też
Backstreet Boys

Ja kolegów nie szukam, bo się poznałem na ludziach – pisze – musi się zgadzać wynagrodzenie z pracę, tych braci co mam, to wiedzą kim są, a ocena tych, co nie przeszli kroku w moich butach, a obgadują, to pokazuje, że nic nie widzieli.

Trudno powiedzieć, o jakie sytuacje może chodzić. Nie wiadomo, czy jest to jakaś nowa sprawa, czy raper wciąż nawiązuje do dawnych wydarzeń, związanych m.in. z refrenem do piosenki ŚWIATTOMÓJPLACZABAW autorstwa Quebonafide czy nieścisłościami, jakie napotkali z Nitro podczas współpracy muzycznej i produkcji ubrań. Być może miała miejsce jakaś kolejna nieprzyjemna sprawa, przez którą raper zdecydował się przedstawić definitywny cennik swoich usług i odciąć się od jakichkolwiek niepoważnych ofert współpracy.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone