Czytasz
Sarius i Sokół piją „Ostatni Kieliszek”. O czym przy nim rozmawiają?

Sarius i Sokół piją „Ostatni Kieliszek”. O czym przy nim rozmawiają?

Sarius Sokół

Lider Antihype’u powrócił i jest w szale wydawniczym. Tym razem Sarius opublikował singiel, w którym udzielił się Sokół. To nie pierwsza kooperacja tej dwójki.

Sarius i Sokół to nietuzinkowy duet. Podczas gdy założyciel Prosto reprezentuje bardziej stonowaną, skupioną na liryce stronę rapu, Sarius błyszczy nadzwyczajnymi umiejętnościami wokalnymi oraz dynamiką nawijki. Ci raperzy fenomenalnie się uzupełniają, co już kiedyś udowodnili. Wówczas Sarius dograł się do singla Sokoła o tytule Cześć w 2021 roku. Teraz przyszedł czas na spłatę długu featowego i pojawienie się weterana na płycie częstochowianina. W ten sposób otrzymaliśmy emocjonalny, gorzki singiel Ostatni Kieliszek z nadchodzącego albumu Ostatnie Takie Emocje.

Kolejny singiel Sariusa w krótkim czasie

Trzeba przyznać, że Sarius wrócił do rap-gry z przytupem. Najpierw jednego dnia do sieci trafiły aż dwa materiały poświęcone jego osobie. Jednym był obszerny, dwugodzinny wywiad u Żurnalisty, z którego mogliśmy się dowiedzieć, że raper spodziewa się dziecka. Ponadto szef Antihype’u opublikował na swoim kanale na YT dokument, w którym opisywał proces powstawania najnowszej płyty oraz swoją przemianę wewnętrzną.

Już parę dni później otrzymaliśmy także pierwszy singiel o tytule Superbohater. Chwilę później Sarius przedstawił kolejny singiel zatytułowany Daj mi powód. Następnie na pojawił się snippet, w którym padła zaczepka w stronę Żabsona. Szybko rozpętała się wokół tego większa afera, w którą zamieszany został też Deys. Ostatecznie skończyło się bez rękoczynów w postaci beefu, jednak trzeba przyznać, że Mariusz bardzo skutecznie podgrzał atmosferę wokół swojej nadchodzącej premiery. W międzyczasie otrzymaliśmy jeszcze singiel Na końcu dnia, a dzisiaj utwór z Sokołem. Premierze towarzyszy również teledysk.

Sprawdź też
The Smashing Pumpkins

Sarius Sokół

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone