Czytasz
Karnet na SBM FFestival z wyjątkowym dodatkiem? Mamy to!

Karnet na SBM FFestival z wyjątkowym dodatkiem? Mamy to!

SBM Karnet

Doczekaliśmy się ogłoszenia wszystkich artystów, którzy wystąpią na SBM FFestival 2023. Od teraz można również zakupić karnet na wydarzenie z pamiątkową koszulką.

Karnet na tegoroczny SBM FFestival i jego wszelkie warianty (w tym wersję ze specjalnym teesem) możecie obczaić poniżej. My za to zacytujemy informację od organizatorów wydarzenia:

SBMFF7 LINE-UP TEEs w kolorze czarnym lub białym są w sprzedaży w pakiecie z karnetem 4-dniowym lub karnetem 4-dniowym premium na Going. Jeśli kupił*ś bilet na cały festiwal wcześniej, możesz dodatkowo zamówić limitowany T-shirt. Teesy będą dostępne w sprzedaży wyłącznie online do 31 lipca lub do wyczerpania zapasów. Koszulki można będzie odebrać wyłącznie osobiście w wyznaczonym punkcie przy wejściu na festiwal.

Karnety znajdziecie tutaj

SBM ogłosił kolejne nazwiska, które wystąpią podczas ich corocznego święta. Wśród nich są zarówno artyści dopiero zaczynający swoją przygodę, jak i doświadczeni przedstawiciele wytwórni. Poznaliśmy również ostatniego headlinera festiwalu. Z ostatniego ogłoszenia dowiedzieliśmy się między innymi, że na scenie SBM-u pojawi się Białas, postać, bez której nie można było sobie wyobrazić tego wydarzenia. Ponadto pojawią się także bracia Kacperczyk ze swoim świeżym, dopiero co wydanym albumem oraz Young Multi, który powtórzy niesamowity występ sprzed roku. Co więcej, został także ogłoszony koncert tak zwanego SB Maffija Classics. W jego skład wchodzą: Solar, Białas, Beteo, Bonson, Koldi, Danny, Tomb, ADM i inni. To prawdziwa gratka dla weteranów pamiętających stare czasy SBM.

SBM karnet

Headlinerzy

W tym roku aż czterodniowy festiwal poprowadzą ogromne ksywki. Wszystko w środę otworzy Mata, będąc headlinerem pierwszego dnia. Następnie w czwartek gwoździem programu będzie postać spoza labelu, chodząca legenda i jeden z najlepiej starzejących się weteranów naszej sceny, czyli Sokół. W piątek finałowymi wydarzeniami będą koncerty White’a 2115 jak i całego gangu Bedoesa. Całość w sobotę z kolei zwieńczy wyjątkowym występem Hotel Maffija w pełnym składzie.

Sprawdź też
Taylor Swift

SBM FFestival 2023 zapowiada się jako najbardziej ambitna i wszechstronna edycja tego wydarzenia ever. Takiego line-upu nie powstydziłby się żaden duży festiwal rapowy w naszym kraju.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone