Czytasz
Smolna ogłasza wiosenny line-up!

Smolna ogłasza wiosenny line-up!

Mall Grab, Octo Octa, Apparat, Actress, nthng, Fjaak, Mount Kimbie i wielu innych zagrają w przyszłym roku w Polsce. Nie, to nie jest ogłoszenie jednego z rodzimych elektronicznych festiwali – to zimowo-wiosenny rzut warszawskiego klubu Smolna, która potwierdza rangę najważniejszego punktu na klubowej stołecznej mapie. 

Przez ostatni (i zarazem pierwszy!) rok swojej działalności sukcesywnie zapraszali coraz większe nazwy. Dzięki temu, wyrobili sobie świetną marke i przyciągnęli oddanych fanów. Poniższy program to najlepsza z możliwych końcoworoczna “kropka nad i” i świąteczny prezent dla fanów elektroniki.

Smolna stawia na gatunkową różnorodność: tańczyć będą zarówno fani techno, jak i house’u. Znajdzie się coś też dla tych lubiących brytyjski bas i tętniące pozytywną energią disco. Highlighty? Reprezentanci UK w nieco intrygującej odsłonie, czyli Mount Kimbie b2b Actress, miłośnicy brzmień lo-fi, czyli australijski młodzian Mall Grab oraz niepoprawny romantyk DJ Seinfeld. Do tego najsłynniejsza trans-didżejka Octo Octa, która swoim pełnym klasycznych house’owych dźwięków setem urzekła publiczność tegorocznej edycji Unsoundu. Do tego klimatyczne i niezwykle wciągające techno od Acronym, Shifted Route 8 czy Abdulla Rashim. 

W rzucie Smolnej na próżno szukać minusów. Co prawda, większość ogłoszonych artystów wraca do naszego kraju po stosunkowo krótkiej przerwie, ale narzekanie na ponowne wizyty tych znakomitych didżejów byłoby raczej nie na miejscu. Z niecierpliwością czekamy na pierwszy kwartał 2018, bo zapowiada się naprawdę solidnie!

Śledź szczegóły, daty i ceny zarówno w Goingapp, jak i na FB klubu Smolna!

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone