Czytasz
Muzyka, sport i piękne okoliczności przyrody – ruszyła sprzedaż biletów na SnowFest Festival 2021

Muzyka, sport i piękne okoliczności przyrody – ruszyła sprzedaż biletów na SnowFest Festival 2021

SnowFest Festival, mat. promocyjne

SnowFest Festival to wyjątkowy festiwal łączący sporty zimowe i muzykę. Na koncertach gwiazd światowej i polskiej sceny, przeróżnych warsztatach, food markecie i oczywiście stokach narciarskich spotkamy się na początku przyszłego roku. W dniach 5 i 6 marca widzimy się w “stolicy zimy”.

Festiwale kojarzą Wam się głównie z latem? Nic bardziej mylnego! Na przekór pogodzie SnowFest Festival wybudza z zimowego snu wszystkich pasjonatów dobrej zabawy i aktywności fizycznej. W Szczyrku będziecie mogli rozgrzać się nie tylko poprzez taniec. Na miejscu czekać będą doskonale przygotowane trasy narciarskie, a to wszystko w przepięknych okolicznościach przyrody na terenie województwa Śląskiego. Do tego SnowFest Games, czyli zawody narciarzy freeski i snowboardzistów, które można podziwiać jako widz lub też zgłosić się jako uczestnik/uczestniczka.

A co z muzyką? Line-upy poprzednich edycji mówią same za siebie. Mos Def, Mike Skinner z The Streets, Booka Shade, Vitalic czy Chase and Status odwiedzili amfiteatr szczyrkowski, dostarczając uczestnikom koncertowych wrażeń. Koncert czy set to idealny sposób na zakończenie pełnego sportowych wrażeń dnia. Organizatorzy zapewniają, że również w 2021 roku będziemy mogli liczyć na doborowe towarzystwo – od reprezentantów elektroniki, przez house i drum’n’bass, hip-hop, na alternatywie kończąc. 

Więcej informacji już niebawem!

Sprawdź też
gwiazdki Michelin

Karnety Early Bird w specjalnej cenie znajdziesz w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone