Czytasz
Niecodzienny, multidyscyplinarny festiwal – przed nami kolejna edycja Eklektik Session we Wrocławiu

Niecodzienny, multidyscyplinarny festiwal – przed nami kolejna edycja Eklektik Session we Wrocławiu

Eklektik Session Wrocław zapowiedź jazz elektronika

Eklektik Session to propozycja dla tych, którzy szukają nietuzinkowych doznań z pogranicza sztuki, designu i muzyki.

Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 16-18 października wokół przestrzeni Eklektik Art we wrocławskiej Galerii na Czystej. Hasło przewodnie festiwalu – BOXED – powstało z myślą zwrócenia uwagi na zjawisko izolacji artystów w czasach pandemii. Jak zapewniają organizatorzy, skupione wokół niego wydarzenia mają pozwolić uczestnikom „doświadczyć uwolnienia z lokacyjnych i mentalnych ograniczeń”.

W ramach niemuzycznej części programu ES uczestnicy będą mieli okazję wybrać się na niepowtarzalny spacer z przewodnikiem po okolicach Placu Kościuszki i wziąć udziału w prezentacji Laboratorium Obiektów i Przestrzeni Interaktywnych. Oba wydarzenia są bezpłatne i nie wymagają posiadania karnetu.

fot. materiały promocyjne

O dźwiękowe doznania zadbają z kolei Ekow Alabi, José Manuel Albán Juárez oraz XYQuartet. Zwieńczeniem festiwalu będzie niedzielny koncert legendy afrobeatu w osobie Dele Sosimi, który z okazji tego występu zagra z Eklektik Afrobeat Orchestra, a bilety na to wydarzenie zakupicie w Going.

Sprawdź też

Warto zarezerwować sobie ten październikowy weekend i odwiedzić Wrocław, aby doświadczyć prawdziwej multisensorycznej uczty. Szeroko zakrojony program Eklektik Session jest gwarancją jakości i pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone