Czytasz
Zmień Spojrzenie z firmą Samsung i wygraj wejściówki na unikatową wystawę!

Zmień Spojrzenie z firmą Samsung i wygraj wejściówki na unikatową wystawę!

Wojtek Sokół Samsung Galaxy S20 Ultra Zmień Spojrzenie Going. MORE rap hiphop polski

Sokół jest bohaterem najnowszej kampanii marki Samsung, której przyświeca hasło Zmień Spojrzenie. Po spotach i wywiadzie przyszedł czas na niepowtarzalną wystawę.

Cover: fot. Damian Kramski www.damiankramski.com

W naszej rozmowie z Sokołem poruszaliśmy tematy związane z nowymi technologiami, podejściem do życia i patrzeniem na rzeczywistość w nietypowy sposób. 

Teraz idziemy dalej i zapraszamy Was na wystawę, której fragmenty mogliście oglądać w jednym ze spotów promujących smartfony z serii Galaxy S20, oczywiście z Sokołem w roli głównej. Każdy z trzech filmów w ramach tej kampanii przedstawia inną sytuację i stawia Sokoła w roli czujnego obserwatora zmieniającego się otoczenia.

Do meritum – specjalnie zaaranżowana przestrzeń pozwoli nie tylko przenieść się w świat znany z reklamy. Każdy z odwiedzających będzie miał wyjątkową możliwość obejrzenia unikatowych eksponatów i reprodukcji klasycznych dzieł sztuki. Na gości czeka wiele niespodzianek, które pozwolą im spojrzeć na sztukę z zupełnie innej perspektywy.

Co najważniejsze – ekspozycja będzie przeznaczona tylko dla osób posiadających wejściówki, nie będzie można na nią trafić “z ulicy”. Wszystko wydarzy się w ciągu jednego dnia, 22 lipca między 10:00 a 16:00.

Co musicie zrobić, żeby wbić na ten wyjątkowy wernisaż? Wystarczy, że znajdziecie 3 popkulturowe odniesienia w najnowszych klipach Samsung x Sokół, a my rozdamy 6 podwójnych wejściówek osobom, którym najszybciej uda się wyłapać nawiązania. Do dzieła!

Sprawdź też
król quebo

Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy pod adresem e-mail: office@goingapp.pl

Regulamin konkursu znajdziecie TUTAJ.