Czytasz
Zbliża się świąteczna edycja Silesia Bazaar

Zbliża się świąteczna edycja Silesia Bazaar

Silesia Bazaar

Świąteczna edycja Silesia Bazaar odbędzie się już niebawem. Za niewiele ponad miesiąc, w połowie grudnia wpadniemy w szał prezentowych zakupów, a śląskie targi będą do tego idealnym miejscem.

Silesia Bazaar odbędzie się na Stadionie Śląskim, który przeszedł renowację i prezentuje się naprawdę widowiskowo. Dziesiąta odsłona targów niezależnej mody i dizajnu po raz kolejny przyniesie nam to, co najciekawsze w lokalnym środowisku. Znudzeni powtarzalnością sieciówek i oklepanymi wzorami? Śląskie targi będą dla Was idealnym miejscem. 

Pod koniec października odbywała się dziecięca odsłona SB, teraz przyjdzie czas na świąteczną opcję. Cudeńka jakich wystawców będziemy mogli podziwiać już w połowie grudnia? Znane na całym Śląsku Gryfnie, czyli odzież i akcesoria mocno przesiąknięte tamtejszym klimatem. T-shirty z charakterystycznymi elementami poszczególnych śląskich miast, zabawne zwroty w lokalnej gwarze i wiele innych.Lokalny patriotyzm w najlepszym wydaniu. Uwielbiacie drewniane akcesoria? Koniecznie musicie przyjrzeć się marce Woodwear. Zegarki, okulary, a nawet muchy. To wszystko oczywiście w drewnie. W podobnym klimacie tworzy marka Gannwood – u nich z kolei dostaniecie drewnianą biżuterię.

Silesia Bazaar

Wartych uwagi wystawców znajdziecie znacznie więcej. Najlepszym sposobem na przekonanie się o jakości i atrakcyjności tychże produktów będzie pojawienie się na Stadionie Śląskim. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tam idealne prezenty dla najbliższych i dla siebie samych.

Targi Silesia Bazaar vol. 10 odbędą się 15 i 16 grudnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Jeśli będziecie szukali prezentowych inspiracji – lepszego miejsca nie znajdziecie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone