Czytasz
Siła retromanii w klipach JMSNa

Siła retromanii w klipach JMSNa

JMSN to stanowczo jeden z najbardziej zmysłowych męskich głosów dzisiejszych czasów. Debiutanckim krążkiem „Priscilla” wydanym w jego własnej wytwórni White Room Records rozpoczął drogę do serc fanów na całym świecie. Obecnie ma na koncie pięć studyjnych płyt i ogrom wielbicieli.

JMSN jest nie tylko wyjątkowym piosenkarzem, ale także samodzielnie nagrywa, miksuje i produkuje wszystkie kompozycje, a na dodatek reżyseruje swoje teledyski. Brzmienie, jakie prezentuje Amerykanin to retro mieszanka soulu i r’n’b nasiąknięta uwodzicielskim wokalem, co objawia się nie tylko w jego muzyce, ale także w klipach. Sprawdźcie 3 wybrane przez nas video i dajcie się ponieść sile retromanii. 

JMSN – Bout It

Stylistyka świetnie oddaje klimat starych kaset VHS. Pasja, z jaką tańczy JMSN, podczas gdy wiatr zawiewa jego długie włosy, przywołuje na myśl najlepsze ruchy Justina Timberlake lub Michaela Jacksona. Groteska w momentach, kiedy patrzy w przyszłość śpiewając „It’s the right time to run away with you”, pływając w rzece lub wędrując przez pustynię sprawia, że chcielibyśmy uciec razem z nim 🙂

JMSN – So Badly

Vintage i szalone lata 70-te to pierwsze, co przychodzi na myśl oglądając ten videoeklip. Zespół występujący w golfach i lenonkach, a sam JMSN w czerwonym, welurowym stroju. Do tego wierne fanki wpatrzone w wokalistę, który przypomina wajbem nikogo innego jak samego Marvina Gaye’a. Po raz kolejny nie mogąc oprzeć się sile i magii miłości artysta hipnotyzuje nas swoim falsetowym głosem. Co ciekawe – by lepiej oddać klimat „live show”, zespół towarzyszący piosenkarzowi nigdy wcześniej nie słyszał kompozycji, uczył się jej dopiero podczas kręcenia nagrania.

JMSN – Mind Playin’ Tricks

Tym razem lata 80-te i klimat Miami Vice. JMSN pędzi przez miasto w swoim cabrio przy świetle lamp i kolorowych neonów. Autentyczność, z jaką Berishaj wciela się w postać jest niesamowicie poruszająca, a sam numer mocno uduchowiony.

Sprawdź też

„Mind Playin’ Tricks” oraz „So Badly” pochodzą z ostatniego albumu artysty „Velvet”, który będziemy mogli usłyszeć na żywo podczas trzech koncertów w Polsce. Bilety kupicie POD TYM LINKIEM.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone