Czytasz
Przygotujcie się na Tauron Nowa Muzyka Pop-Up

Przygotujcie się na Tauron Nowa Muzyka Pop-Up

Tauron Nowa Muzyka

Chociaż festiwalowy sezon mamy już za sobą, Tauron Nowa Muzyka nie daje o sobie zapomnieć. W najbliższym czasie czekają nas dwie świetne imprezki. Odbędą się już w tę sobotę w Katowicach oraz 17 listopada w Krakowie. Sprawdźcie, czego się spodziewać.

Tauron Nowa Muzyka Pop-Up to projekt, który swój początek miał w czerwcu tego roku. We wnętrzach wrocławskiego Browaru Mieszczańskiego bawiliśmy się wtedy z legendami eksperymentalnej muzyki elektronicznej m.in. Mouse On MarsMichaelem Mayerem oraz fachowcami w dziedzinie klubowych rytmów. Teraz to specjalne wydarzenie odbędzie się w Krakowie. W połowie listopada do stolicy Małopolski przyjadą światowej klasy muzycy, którzy zagwarantują Wam porządną dawkę energii i dźwiękowych wariacji.

 


Wśród zaproszonych na wydarzenie artystów znaleźli się !!! (Chk Chk Chk), Who Made Who, Luke Vibert, The Field i reprezentant naszej rodzimej sceny Noon. Szczególnie główna gwiazda tej imprezy, czyli wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych zespół !!! (Chk Chk Chk) może przyprawić Was o niemałe zawroty głowy. Drzemiący w nich sceniczny power zaprezentowali nam już w Katowicach podczas festiwalu Tauron Nowa Muzyka w 2017 roku. Dance-punk, jak określana jest twórczość amerykańskiej formacji sugeruje tylko jedno – po tym koncercie długo będziecie dochodzić do siebie!


Taneczne numery na najwyższym poziomie, szczypta techno i minimalu to doskonały pomysł na panującą teraz aurę. Tauron Nowa Muzyka Pop-Up będzie zastrzykiem endorfin, który pozwoli nam przetrwać ten ciężki okres i da chociaż namiastkę festiwalowego szaleństwa. Wydarzenie obowiązkowe!

Ale jest jeszcze jedna dobra informacja. Jeśli chcecie rozpocząć wraz z TNM walkę z marazmem już teraz, tydzień wcześniej – jest taka możliwość. Katowicki Jazz Club Hipnoza gościć będzie w swoich murach duet GYRL. Doskonale znany za naszą zachodnią granicą duet zaserwuje Wam nieoczywiste, wolniejsze industrialne techno już w tę sobotę, 10 listopada

Sprawdź też
tnmk 2022

Bilety na jedną i drugą imprezę są jeszcze dostępne. Oba wydarzenia rekomendujemy i gwarantujemy Wam doskonale spędzony czas.


Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.