Czytasz
World Wide Warsaw ogłasza – Bas zagra w Miłości

World Wide Warsaw ogłasza – Bas zagra w Miłości

Bas

Przyszłoroczna edycja miejskiego festiwalu World Wide Warsaw nabiera rumieńców. Do ogłoszonych wcześniej Bob Moses i Wild Nothing dołączył amerykański raper Bas. 

Mówią o nim, że to dobry kumpel J. Cole’a. Protegowany renomowanej wytwórni Interscope Records, w której wydają największe gwiazdy: od Lady Gagi, poprzez Kendricka Lamara, aż do Eminema czy Rae Sremmurd. Bas wypuścił w tym roku swój trzeci album, który z miejsca zebrał dobre recenzje słuchaczy i krytyków. Wydany w Dreamville Milky Way to przyjemny, nowojorski rap. Wolnopłynące bity, szybkie i precyzyjne flow oraz masa ciekawych gości. Na trackach usłyszymy m.in. A$AP Ferga, wspomnianego J. Cole’a czy Lion Babe

Milky Way to kwintesencja płyty, którą zapętla się w streamingu przez długie tygodnie. Po prostu ciężko się od niej oderwać.

Bas wpadnie do Warszawy na swój pierwszy koncert. Rapera usłyszymy 19 marca w stołecznej Miłości. Bilety są dostępne za pośrednictwem Going. Przypominamy, że dotychczas ogłoszeni artyści WWW 2019 to Bob Moses i Wild Nothing. Więcej już niebawem!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone