Czytasz
Czy Sydney Sweeney zostanie nową dziewczyną Bonda? Tak twierdzą bukmacherzy

Czy Sydney Sweeney zostanie nową dziewczyną Bonda? Tak twierdzą bukmacherzy

Sydney Sweeney nowa dziewczyna Bonda

Będącą na topie Sydney Sweeney to być może nowa dziewczyna Bonda. Takie przypuszczenia wysnuli bukmacherzy. Kto poza nią znalazł się na liście?

Tożsamość Bonda jest tajemnicą

To, że Daniel Craig nie zagra w kolejnej części Jamesa Bonda, wiemy już od pewnego czasu. Aktor pożegnał się z serią po wydaniu w 2021 roku filmu Nie czas umierać, gdzie wcielił się w Agenta 007 po raz piąty. Wielokrotnie przy tym podkreślał, że niczego nie żałuje, ale było to konieczne dla dobra całej serii. Pozostaje natomiast pytanie – kto zostanie nowym Bondem?

Póki co kwestia jest nadal nierozwiązana. Według wielu świetnie sprawdziłby się Cillian Murphy, jednak ten uważa, że jest trochę za stary. Niektóre podejrzenia padają na Toma Hardy’ego, Paula Mescala, Richarda Maddena, Toma Hiddlestona czy Henry’ego Cavilla. Jak twierdzi portal The Sun, rola ta jest już obsadzona przez Aarona Taylor-Johnsona, ale kwestie formalne są jeszcze w toku.

Sam zainteresowany powiedział ostatnio portalowi Rolling Stone UK, że nie niczego nie potwierdza, ale też nie zaprzecza. – Tak naprawdę mogę mówić tylko o tym, co pokażę i opowiem (…) Nie czuję, że muszę mieć przed sobą wyraźnie zarysowaną przyszłość. Czuję, że niezależnie od tego, co mnie czeka, mogę, kurwa, zrobić to lepiej – wyznał Taylor-Johnson.

Węże 2024: znów wytypowano najgorsze polskie filmy [NOMINACJE]

Sydney Sweeney jako nowa dziewczyna Bonda: pewna kandydatka?

Ale kim byłby Bond bez kobiety u swego boku? Wybranki brytyjskiego agenta wzbudzają równie niemałe emocje, więc dyskusje na temat tego, kogo zobaczymy u boku następcy Craiga, stają się coraz żywsze. Do tej pory na ekranie oglądaliśmy m.in. Jane Seymour, Michelle Yeoh, Halle Berry czy Berenice Marlohe. Poprzeczka jest więc ustawiona wysoko.

Ze swoimi typami co do kolejnej części przychodzą bukmacherzy. Jak czytamy na stronie Instant Casinos, największą szansę na rolę ma Sydney Sweeney. Nic dziwnego – ostatnie lata były dla jej kariery przełomowe. Głośna rola w serialu Euforia, dobrze odebrana komedia Tylko nie ty i sporo laurów za Reality sprawiły, że jej popularność rośnie w niewiarygodnym tempie.

Sprawdź też

Kto, jeśli nie Sweneey? W rankingu wysoko uplasowały się Jenna Ortega, Lily Collins i Millie Bobby Brown. Zwłaszcza ta ostatnia budzi niemałą dyskusję – znana ze Stranger Things Eleven ma dopiero 20 lat. Na liście znalazły się też m.in. Zoë Kravitz, Zendaya, Emma Watson, Anya Taylor-Joy i Florence Pugh. Dokładne głosy bukmacherów przedstawiają się następująco:

  1. Sydney Sweeney – 5/2
  2. Jenna Ortega – 11/2
  3. Lily Collins, Millie Bobby Brown – 13/2
  4. Zoey Deutch – 8/1
  5. Zoë Kravitz – 9/1
  6. Anya Taylor-Joy, Hailee Steinfeld, Jodie Comer, Joey King, Zendaya – 14/1
  7. Emma Watson, Florence Pugh – 16/1

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone