Czytasz
Dobry pop i nowy rok. Sylwester będzie jeszcze lepszy z taką muzyką

Dobry pop i nowy rok. Sylwester będzie jeszcze lepszy z taką muzyką

Sylwester

Sylwester muzyką stoi, więc przychodzimy do was z niezapowiedzianą pomocą. Stworzyliśmy listę rzeczy z 2022 roku, które muszą znaleźć się na waszej playliście. Uwaga: nie znajdziecie tu wolnych piosenek i ballad, tylko same hity, które rozpala wasze głośniki do czerwoności.

Sylwester 2023? Polecamy RENAISSANCE Beyoncé!

Beyoncé nie musimy wam bliżej przedstawiać. Każdy ją zna i każdy ją lubi, w czym nie ma niczego dziwnego. Jej najnowszy album to must-have noworocznej imprezy. A to dlatego, że jest od początku do końca wypełniony hitami, które rozruszają nawet największych podpieraczy ścian. To będzie ich Sylwester!

Sam Smith, Kim Petras – UNHOLY

Viralowa piosenka z TikToka, która podbiła świat. Ba, od kilku miesięcy masa ludzi nuci jej słowa pod nosem. Naprawdę można powiedzieć, że Sam Smith i Kim Petras stworzyli kawałek idealny. Teraz przyszedł czas na włączenie go na dużych głośnikach i zabawę do białego rana.

Sylwester na popowo

Nicki Minaj – Super Freaky Girl

Kolejna nutka, którą możecie kojarzyć z TikToka. Królowa rapu Nicki Minaj po raz kolejny pokazała, dlaczego korona należy właśnie do niej. Super Freaky Girl to doskonały kawałek na rozkręcenie imprezy.

Meghan Trainor – Made You Look

Pozostając przy hitach z apki, nie sposób nie wspomnieć o Made You Look. To w końcu jeden z najpopularniejszych tegorocznych dźwięków platformy, a zarazem zachęta do tańca.

Lizzo – About Damn Time

Nie mogliście nie słyszeć tego utworu, serio. Od wielu miesięcy gra prawie wszędzie. Piosenki Lizzo w ogóle pasują do Sylwestra, jednak About Damn Time to zdecydowanie najlepszy wybór.

David Guetta, Bebe Rexha – I’m Good (Blue)

Znajdziecie tu sampel z utworu Blue (Da Ba Dee) autorstwa Eiffel 65, który już w latach 90. bujał na parkietach. Po ponad 20 latach trafił on w ręce Bebe Rexhy i Davida Guetty, którzy stworzyli z niego jeszcze większy hicior. Przynajmniej dla mnie.

Sprawdź też
SZA

Sylwester na popowo

Charli XCX – Hot in It / Out Out

Oba kawałki Charli zaledwie kilka miesięcy temu trendowały na TikToku. Nie ma w tym nic dziwnego, bo oba są bardzo mocne. Nie ma rady, muszą znaleźć się na waszej playliście. Trzeba to przyznać: nikt nie robi tak dobrych bangerów jak ona.

Sylwester na popowo

Megan Thee Stallion, Dua Lipa – Sweetest Pie

Czy możecie wyobrazić sobie lepsze połączenie? Megan i Dua w jednym utworze – to brzmi jak spełnienie marzeń wielu. I niczego już nie trzeba dodawać.

Sylwester wciąż niezaplanowany? Spieszymy z pomocą!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone