Czytasz
Sylwestrowy przewodnik – dopasuj imprezę pod swój gust

Sylwestrowy przewodnik – dopasuj imprezę pod swój gust

Sylwestrowy zawrót głowy. Nie wiesz, która imprezę wybrać? Bez obaw, jesteśmy po to, żeby rozwiązywać tego typu problemy.

Szukasz Sylwestra w 2022 roku? Sprawdź nasze propozycje

Klubowo

Sylwestrowa feta w rytmie elektroniki to sprawdzony patent. Na fanów takiego rozwiązania czeka wiele mocarnych imprez. W Białymstoku rządzić będzie klub FOMO, line-up w przypadku tego wydarzenia jest niespodzianką, ale DTEKK i jego ekipa z pewnością zadbają o solidną porcję sprawdzonego techno, electro i połamanych brzmień z UK. W stolicy do tańca porwie Was Jasna 1 z potężnym składem, gdzie oprócz rezydentów klubu usłyszycie również Dżumę, Chino, Janę Woodstock czy legendę polskiej sceny techno – Jacka Sienkiewicza. Gorąco będzie również w Niebie, gdzie czeka na was klimat disco / house i w Piekle nad Niebem, które zostanie opanowane przez mocniejsze brzmienia. Równie mocno jechane będzie we wrocławskim Transformatorze i katowickim P23.

Trapowo

Nie samą elektroniką człowiek żyje. Sylwester w rytmie cykaczy to równie kusząca propozycja. Jeśli kochacie dźwięki 808, rozważcie wycieczkę na SO HARD x FLIRTINI: Trap of the year, imprezka odbędzie się w Warszawie. Specami w tym temacie jest także ekipa Czeluść, która zadbała o swoich wiernych fanów organizując Czelwester w Krakowie.

Disco

Disco to je życie. Melodia, rytm, ponadczasowe hity. Jeśli nic nie porywa Was do tańca tak, jak traczki Kylie Minogue, Madonny czy Robyn, to zdecydowanie są to opcje dla Was. Disco klimat zapanuje chociażby w Gdańsku w ramach Sylwestra na 100czni. Krakowski Hype Park przejmie znana i lubiana ekipa The Very Polish Cut Outs, która dostarczy znane polskie szlagiery w specjalnej parkietowej aranżacji. Poznań też ma swoją disco bibkę, New Year’s Eve Wonderland odbędzie się w klubie Czekolada.

Klasyczek

Klasyczne przeboje, szampańskie nastroje i balowa atmosfera. Niektórzy preferują sprawdzone rozwiązania i nie potrzebują szalonych brzmień. Te imprezki są właśnie dla nich. Sylwestrowy Dancing w Food Hall Browary to przenosiny do czasów PRL-u – poza cudowna muzyczką czeka na Was moc zabaw w tym koło fortuny i szansa na zgarnięcie niepowtarzalnych nagród. W Zabrzu zadba o Was Klubówka Domówka, gdzie salę wypełnią dźwięki hitów z lat 60-90. Kraków też nie zapomina o wyznawcach klasycznych brzmień – Forum Przestrzenie organizuje Domówke 2021/2022.

Sprawdź też

Wszystkie imprezy i bilety na nie znajdziecie tu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone