Czytasz
Zamiast strzelać, uderz w melanż – Sylwester 2022 z Going.

Zamiast strzelać, uderz w melanż – Sylwester 2022 z Going.

Zostaw w spokoju petardy. Załóż ciuchy, w których czujesz się najlepiej – nie ważne, czy będą to cekiny, czy luźny outfit. Niech Sylwester 2022 będzie imprezą, którą przeżyjesz w zgodzie ze sobą. A my pomożemy Ci znaleźć idealne wydarzenie.

Sylwester jest wyjątkową nocą w roku, obfitującą w rozmaite symboliczne znaczenia. To granica, która oddziela nie tylko konkretne kalendarzowe daty. Dla wielu z nas staje się pretekstem do introspekcji, konkretnych deklaracji czy mocnych postanowień. Na przełomie 31 grudnia i 1 stycznia marzymy, tęsknimy i planujemy. Zapytana o podsumowanie idei imprez sylwestrowych, sztuczna inteligencja OPENAI odpowiada:

Tradycja sylwestrowa ma swoje korzenie w starożytności, kiedy ludzie obchodzili przyjście nowego roku zgodnie z kalendarzem lunarnym. Jest to również okazja do wzajemnego pojednania i zapomnienia o wszelkich urazach z minionego roku. W wielu domach na stole sylwestrowym znajduje się specjalny talerz z kiszkami, które symbolizują pojednanie i lepsze relacje w Nowym Roku.

Jeśli nie chcecie, by Wasza impreza okazała się kiszką, zapraszamy Was na specjalną stronę internetową, na której znajdziecie selekcję najciekawszych wydarzeń w całej Polsce:

Sylwester 2022: sprawdź pełną ofertę

Cyrkowe show

Sylwester 2022: CIRCUS FREAK SHOW

Dla tych, którzy od przełomowej nocy oczekują zaskakujących atrakcji i porywających dekoracji, mamy CIRCUS FREAK SHOW w Pradze Centrum. Będzie cyrkowa scenografia, dedykowane pokazy performerów i efekty pirotechniczne. Za deckami staną Glasse, Kalicky, Kovi, Matush, Santi, Sivvoszka i Skarby, którzy zaprezentują selekcję muzyki house i tech house.

Sylwester za maską

Sylwester 2022: Masquerade x Prozak 2.0

Równie szalona noc zapowiada się w Krakowie. Masquerade x Prozak 2.0 to impreza na aż trzech kondygnacjach. Za deckami staną Zesty, Skayu, Zebra (-1), Oscar Thous, Matthew Ka (Havana) i Jonathan Kaspar, Meg B2B Senthia, Discox (-2). Wszyscy goście mają bawić się w maskach – organizatorzy chcą w ten sposób nawiązać do estetyki filmu Oczy szeroko zamknięte Stanleya Kubricka. Pamiętajcie jednak, by – podobnie zresztą jak w przypadku każdej innej imprezy! – troszczyć się o siebie nawzajem i nie przekraczać swoich granic.

Katowice pełne sekretów

sylwester 2022
Sylwester 2022: PR1VAT3 D4NC3R

W Katowicach będzie równie tajemniczo. PR1VAT3 D4NC3R to impreza w sekretnej lokalizacji. Wiemy, że przygotowane zostaną 3 sceny: techno, electro i disco. Co jeszcze? – Mnóstwo stref chill, prywatne loże, gruby soundsystem, wyjątkowe wrażenia wizualne i dekoracje, przywodzące na myśl post-apokaliptyczne wizje – wyliczają organizatorzy.

Chcemy tańczyć na zgliszczach. 2023, jesteśmy gotowi – podkreślają.

Taneczna utopia

sylwester 2022
Sylwester 2022: AFTER

Wracamy do Warszawy. AFTER22 x Ekstrakt to forma tanecznego podsumowania roku. – Tańcz jak w klubie, poczuj się jak na domówce i szalej jak by noc trwała wiecznie. Muzyczna przygoda, hipnotyczne wizualizacje, kolorowe kreacje i WY – zapraszają organizatorzy.

Sprawdź też

Impreza odbędzie się w nowej przestrzeni przy Waldorffa 25. Za deckami staną: Lulu Malina, Foxall, Nucasa, Adam Zasada, After Sunday, Kuvau, Hania Koczewska, Barnim.

Dla amatorów jedzonka

sylwester 2022
Sylwester 2022 w Spatifie

Grillowane boczniaki, dynia hokkaido w glazurze czy gratin ziemniaczane – jeśli tak brzmi dla Was line-up marzeń, nie musicie szukać nigdzie dalej. Sylwester w Spatifie to nie tylko impreza taneczna z kolektywem Soul Service i dj Soulski z Berlina (muzycznie: disco, boogie, funk i soul). To także możliwość skosztowania specjalnej kolacji, przygotowanej przez ekipę Peaches Gastro Girls i dedykowanej karty koktajli. Mniam!

NIEświętowanie

sylwester 2022
ANTY-Sylwester 2022

Ekipa Radia Kapitał i Komuny/Warszawa stawia sprawę jasno: 31 grudnia nie wzbudza w nich specjalnego entuzjazmu. Na imprezę pod hasłem ANTY-SYLWESTER zapraszają zatem wszystkie osoby, które chcą przeżyć celebrację w niezobowiązującej atmosferze.

To ma być po prostu miła noc, a nie powód do stresu i wielogodzinnych przygotowań. Bo szampańska zabawa być może, lecz nie musi – przekonują organizatorzy. Za deckami na dwóch scenach stanie grono didżejów i diżejek, związanych z niezależną sceną muzyki elektronicznej.

Szukasz dla siebie czegoś innego? Tu znajdziesz jeszcze więcej Sylwestrów

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone