Czytasz
Szatt, Gunna, Carly Rae Jepsen i inne płytowe premiery, które musicie przesłuchać

Szatt, Gunna, Carly Rae Jepsen i inne płytowe premiery, które musicie przesłuchać

Szatt Jepsen MORE premiery albumy co słuchać weekend muzyka

Znowu piątek! To oznacza nic innego, jak świeże muzyczne premiery. W tym trudnym okresie przesiadywania godzinami na kwadracie, polecamy Wam kilka albumów, które właśnie ujrzały światło dzienne.

Piątkowe nowości stały się już tradycją. Co tydzień dostajemy kilkadziesiąt nowych albumów i EP-ek. Z tego worka rozmaitości wybraliśmy dla Was kilka rzeczy w dość odmiennym od siebie klimacie. Będzie czego słuchać, to pewne!

Szatt – Gonna Be Fine

Debiutancki longplay Szatta ukazał się 5 lat temu i długo nie wychodził z naszych odtwarzaczy. Czy podobnie będzie z Gonna Be Fine? Single narobiły nam apetytu, a pierwszy odsłuch tylko potwierdził, że producent znany również z zespołu Kroki ma głowę na karku. No to lecimy z kolejnym!

Carly Rae Jepsen – Dedicated Side B

Nie jest to kolejny pełnoprawny album Jepsen, ale strona B jej ostatniej płyty Dedicated. Wspaniałego popu nigdy za wiele, więc nie kręcimy nosem, a wręcz przeciwnie – cieszymy się jak dzieci.

Moodymann – Taken Away

Mało jest artystów w świecie muzyki elektronicznej, na których nowe wydawnictwa czeka się tak, jak na Moodymanna. Taken Away to super przyjemna, taneczna sprawa obok której nie można przejść obojętnie.

Nídia – Não Fales Nela Que A Mentes

Przyznamy szczerze, że nie ma płyty z lizbońskiej wytwórni Príncipe, której byśmy nie uwielbiali. A Nídia to jedna z najciekawszych artystek portugalskiego labelu. Słuchajcie nowego albumu, a jeśli nie znacie poprzednich dokonań – koniecznie do nadrobienia!

Dornik – Limboland

Podobnie jak Szatt, Dornik wydał swój znakomity debiut w 2015 roku, a później słuch o nim zaginął, może z wyjątkiem kilku pojedynczych singli. Czy sofomor Brytyjczyka sprosta bardzo wysokim oczekiwaniom? Wśród gości m.in. Gavin Turek, Phonte i Barney Artist, brzmi całkiem solidnie. Tak czy inaczej – przesłuchać trzeba!

To tylko kilka z premierowych albumów, które ukazały się dzisiaj (lub wcześniej w tym tygodniu). Jeśli przesłuchaliście już powyższe, sprawdźcie również nowości od takich artystów, jak Gunna, Rafael Anton Irisarri, Owen Pallett, Dony Benet, KOTA the Friend czy The 1975.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone