Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #24

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #24

Park Hye Jin Carpigiani single tygodnia słuchaj zostań w domu MORE

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem.

Jedziemy z kolejną selekcją najlepszych utworów z minionego tygodnia. Mam nadzieję, że poniższe piosenki przypadną Wam do gustu. Ja się nimi jaram jak zły.

Yamaneko – Shaped Like Kaleidoscope

Idylliczny, newage’owy ambient, który skłania do natychmiastowego zapisania się na kurs pilotażu szybowcowego. Nic tylko wzbić się w powietrze i kontemplować przestrzeń. Bardzo piękne nagranie.

박혜진 Park Hye Jin – Like This

Autsajderski, wielościeżkowy deep-house stworzony do tańczenia pod osłoną nocy. Park Hye Jin robi coraz większą karierę, co bardzo mnie cieszy.

Agar Agar – Nap

Teraz pora na trochę Francji, tym razem pod postacią meandrycznego, kosmicznego acid house’u zwodzonego na manowce marzycielskim synth-popem. Todd Terje meets Grimes normalnie.

Arca – Time

Cieszę się, że drugi singiel z nowego albumu Arki wyraźniej wpisuje się w format piosenkowy. Transgenderowe, stroboskopowe Time to post-trance’owy synth-pop o gładkiej powierzchni. Utwór sponsorują: Senni, Chromatics, Tatu, nocne imprezy, odkrywanie prawdziwego ja i diabeł.

Disclosure – Energy

Afrykański, plemienny house z wychodzącymi na jaw po półtorej minucie charakterystycznymi, ciętymi klawiszami ze świata brytyjskiego garażu. Gdyby mówcy motywacyjni nawijali pod takie nośne bity, to nabrałbym do nich większego szacunku.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone