Czytasz
Szczyl o wymarzonych bitach, ulubionej płycie i sztuce fristajlu [WYWIAD]

Szczyl o wymarzonych bitach, ulubionej płycie i sztuce fristajlu [WYWIAD]

szczyl wywiad

Jeśli debiutować, to tak, jak Szczyl. Rookie Of The Year 2021 rusza w trasę. A na chwilę przed jej startem odpowiedział nam na parę pytań!

Wielkimi krokami zbliża się pierwsza trasa koncertowa Szczyla. Bez względu na to, jak często odwiedzacie Trójmiasto, czyli Polską Florydę – teraz to ona przybędzie do Was.

szczyl wywiad
Szczyl wywiad

Imponujące skillsy Szczyla w połączeniu z jego niezwykle plastycznym wokalem tworzą mieszankę, której nie sposób się oprzeć. Od lat nie mieliśmy w Polsce debiutanta oferującego tak kompletny pakiet. Szczyl zachwyca dojrzałością i nienachalną szczerością skromnego gościa. Z dala od blichtru i błysku fleszy, tworzy kawałki, które trzęsą sceną. Posłuchajcie, jak odpowiada na nasze pytania!

SZCZYL – WYWIAD PRZED TRASĄ POLSKA FLORYDA

Polska Floryda ukazała się po popularnych, słonecznych singlach takich jak Banda czy Hiphopkryta, stanowiąc rozwinięcie talentów młodego rapera do wrażliwego storytellingu, szczerej autorefleksji i przekazywania atmosfery nadmorskiego chillu. Premierowa trasa Szczyla odwiedzi aż 7 polskich miast. Za jej realizacje odpowiedzialne jest Crane Agency. Złap bilety na event w Twoim mieście.

Sprawdź też

SZCZYL WYWIAD
Szczyl Wywiad Polska Floryda

Poczuj bryzę Polskiej Florydy na własnej skórze i kup bilet na koncert

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone