Czytasz
Szpaku z pozytywnym przekazem na rozpoczęcie szkoły. Brawo!

Szpaku z pozytywnym przekazem na rozpoczęcie szkoły. Brawo!

Szpaku rozpoczęcie szkoły

Rozpoczęcie szkoły to dla wielu uczniów ogrom stresu i problemów, na co słusznie zwrócił uwagę Szpaku, poruszając ważną kwestię na swoim instastory.

Szpaku postanowił zwrócić uwagę na swoim Instagramie, że rozpoczęcie szkoły nie jest kolorowym wydarzeniem dla wszystkich dzieciaków. Wiele młodych osób, wracając do swoich szkół, musi ponownie mierzyć się z prześladowaniami i niezrozumieniem ze strony rówieśników. Raper poruszył ten problem i zaapelował do swoich słuchaczy, żeby pomagali słabszym i mniej zaaklimatyzowanym osobom w szkołach oraz nie byli obojętni na przemoc.

Dziś rozpoczęcie roku szkolnego – dla wielu z Was okres stresu i obaw przed nowym miejscem / nowymi ludźmi. Pamiętajcie, że kozakiem jest ten który podaje rękę słabszemu / wyśmiewanemu a nie ten który go dojeżdża. Nie warto podążać za stadem matołów, które łechta swoje ego siłą. Nie pozwalajcie na przemoc wobec słabszych. Powodzenia w roku szkolnym!

Możemy przeczytać na instastory Szpaka

Nic dziwnego, że właśnie Szpaku zwrócił publicznie uwagę na ten problem, ponieważ sam ma za sobą traumatyczne dzieciństwo. Raper wielokrotnie wspominał w swoich tekstach, że wychowywał się w środowisku pełnym patologii i braku współczucia. Ponadto doświadczył skrajnej tragedii rodzinnej, która również bardzo na niego wpłynęła.

Sprawdź też
Łona

Ralph Kaminski też stworzył coś na początek roku. Sprawdźcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone