Czytasz
Szpaku z kolejnym singlem promującym “Młody Simba Mixtape”

Szpaku z kolejnym singlem promującym “Młody Simba Mixtape”

szpaku młody simba

Po Golemie przyszła pora na J$. Szpaku kontynuuje zapowiadaną serię wrzutek luźnych kawałków z mixtapu Młody Simba.

Przypomnijmy, w poprzednim singlu promującym mixtape Młody Simba Szpaku ustosunkował się do komentarzy, które spływały w jego kierunku po podpisaniu 27.FUCKDEMONS. Część odbiorców miała problem z zaakceptowaniem pierwszego transpłciowego rapera. Szpaku nie pozostał obojętny i stanął w obronie swojego podopiecznego nawijając:

Co to za pytania? (Co?)
Czy wydałem transa?
Pomagamy spełniać tu marzenia ludziom
Przy okazji Ci otworzyć głowę pustą

Szpaku Młody Simba Mixtape

Najnowszy utwór porusza lżejsze wątki. Szpaku rozlicza się w nim ze swoim stosunkiem do pieniędzy i opowiada o realiach życia w Morągu. Jak nawija:

Jak nie miałem to gadałem z ziomem, co też nie miał nic
I czuliśmy kurwa więź w drodze po jebane sny

Sprawdź też
Sentino

W klasycznej dla siebie postawie Młody Simba odcina się od cloutu i popularności, która dała mu bogactwo. Istotniejsze dla niego jest to, by pozostać wiernym swoim wartościom i nie zmienić się pod wpływem nowych okoliczności życia. To w dużej mierze tłumaczy ogromną popularność, jaką cieszy się Szpaku. Fani doceniają jest bezpośredniość i wywlekanie skomplikowanych rozkmin i emocji na wierzch. W jego twórczości nie brakuje szczerych opisów warunków życia, z jakimi się mierzył, a także gorzkich refleksji. Czekamy na więcej podobnych emocjonalnych bomb na nadchodzącym mixtapie, póki co głowa GUGU dowozi jak zawsze.

szpaku młody simba

Więcej polskiego rapu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone